Przypominamy – dziś premiera Androida Honeycomb!

Na pewno wszyscy doskonale pamiętacie naszą informację dotyczącą premiery Androida 3.0. Mimo wszystko jednak postanowiliśmy (tzn. ja postanowiłem :-)), że nie zaszkodzi aby wszystkim zainteresowanym przypomnieć o tym fakcie.

Wiem, że część z Was czeka na pełną, oficjalną prezentację nowego systemu firmy Google i na pewno zaglądacie w tym celu na Tabletowo (wcale się nie dziwię). Zatem spieszę poinformować, że prezentacja odbędzie się dziś o godzinie 10 rano tyle, że w strefie czasowej PST (Pacific Standard Time) czyli naszej 19:00. Do tego czasu niestety nie będziemy wstanie napisać w tej sprawie nic nowego.

Jednak możemy w imieniu firmy Google wszystkich Was zaprosić ponownie na stronę youtube.com/android, abyście mogli być świadkami tego wydarzenia na żywo. Goolge obiecało zaprezentować, tzw. „live stream” z całej imprezy, więc chyba warto skorzystać i mieć informacje z pierwszej ręki. Nie zapomnijcie zaglądnąć do nas już po wszystkim i dać znać co sądzicie na temat Androida Honeycomb.