Premiera Androida Honeycomb 2 lutego (wideo) - Tabletowo.pl

Premiera Androida Honeycomb 2 lutego (wideo)

Tabletowo.pl Premiera Androida Honeycomb 2 lutego (wideo) Nowości

Na środę (2.02.2011) w siedzibie Google w Mountain View zapowiedziana jest duże spotkanie z dziennikarzami. Jego głównym punktem będzie już pełna i oficjalna premiera nowego Androida 3.0 Honeycomb. Ciekawe czy Google zbierze do kupy i podsumuje znane dotychczas informacje z rożnych przecieków i prezentacji czy też przedstawi nowe fakty dotyczące systemu (Honeycomb dla telefonów, gamę planowanych urządzeń, może jeszcze coś innego).

Z niecierpliwością (przynajmniej ja) czekamy do środy. Gdy tylko w sieci pojawią się jakieś informacje na ten temat (niestety zaproszenie poniżej nie jest moje :-() dam Wam od razu znać. Na szczęście konferencję będzie można śledzić w internecie, co widać na poniższym zaproszeniu (na stronie youtube.com/android).

Wszystko to oznacza, że na targach MWC 2011 na stoiskach producentów powinniśmy znaleźć działające tablety z Honeycomb na pokładzie. Oby tak było!

Tabletowo.pl Premiera Androida Honeycomb 2 lutego (wideo) Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona