Słoneczny weekend sprzyja kreatywności – wykaż się i wygraj smartfona w naszym konkursie!

Wreszcie nadeszła wiosna, której długo wyczekiwaliśmy – słoneczna, pogodna, aż chce się żyć! A gdy dołożymy do tego fakt, że jest weekend… czy może być lepiej? Jasne, że może! Wykorzystajcie tych wolnych kilkadziesiąt godzin i wyzwólcie kreatywność – możecie bowiem wygrać smartfona w naszym konkursie. Macie czas do końca jutrzejszego dnia. To co, mogę na Was liczyć?

Reklama

Do wygrania jest Asus Zenfone Max Plus, do którego największych zalet trzeba zaliczyć świetną baterię (w moich rękach była ładowana co dwa dni, ale znam osoby, które sięgają w jego przypadku po ładowarkę po CZTERECH dniach!), ekran 18:9 i aparat z szerokokątnym obiektywem. A to nie koniec plusów tego modelu – po więcej odsyłam Was do recenzji tego urządzenia, którą jakiś czas temu popełniłam na łamach portalu:

https://www.tabletowo.pl/2018/03/26/recenzja-test-asusa-zenfone-max-plus-m1/

Zadanie konkursowe jest bardzo proste, a dotyczy… spania. A nawet spania co drugi dzień ;)

Hasło zadania konkursowego brzmi dokładnie tak:

Gdybyś nie musiał spać każdej nocy, a jedynie co drugą (tak jak Maxa wystarczy naładować co drugi dzień), to co byś zrobił z dodatkowymi godzinami?

Odpowiedzi na to pytanie przyjmujemy pod adresem mejlowym konkurs(małpka)tabletowo.pl do końca tygodnia, tj. do 22.04.2018 włącznie. Forma wyrazu do wyboru spośród następujących: tekst (maks. 2000 znaków), piosenka ;), kolaż zdjęć lub komiks. Inne nie podlegają ocenie jury.

Pamiętajcie, że prace podesłane pod innym tytułem niż „ZenFone Max Plus” nie będą brane pod uwagę. Dodatkowo, każdy może podesłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe. Ale to wszystko jest w regulaminie.

Bo chyba nie muszę przypominać, że wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu (znajdziecie go TUTAJ)? ;)

https://www.tabletowo.pl/2018/04/14/konkurs-wygraj-asusa-zenfone-max-plus/

Tak, to tylko przypominajka konkursu, który zapowiedzieliśmy tydzień temu.