Przykładowe zdjęcia zrobione Asusem Eee Pad Transformer Prime. Warto zobaczyć - Tabletowo.pl

Przykładowe zdjęcia zrobione Asusem Eee Pad Transformer Prime. Warto zobaczyć

Tabletowo.pl Przykładowe zdjęcia zrobione Asusem Eee Pad Transformer Prime. Warto zobaczyć Ciekawostki Nowości

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że tablety to urządzenia powstałe z myślą przede wszystkim o konsumpcji treści, a możliwość robienia zdjęć jest jedynie miłym dodatkiem. I choć pstrykanie fotek aparatem umieszczonym na tylnej obudowie tabletu wygląda dość dziwacznie i nie należy do najwygodniejszych, czasem funkcja ta się bardzo przydaje – zwłaszcza w niespodziewanych momentach. Dotychczas byliśmy przyzwyczajeni do tego, że zdjęcia robione tego typu urządzeniami były co najwyżej dobrej jakości. Asus chce udowodnić, że wyjątki potwierdzają regułę – w tym przypadku chce złamać stereotyp, że „jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego”. Okazuje się bowiem, że aparat Asusa Eee Pad Transformer robi bardzo dobre zdjęcia – kilka z nich możecie zobaczyć w tym wpisie, dzięki tajwańskiemu oddziałowi producenta.

Aparat tabletu Asusa to jednostka o rozdzielczości 8 Mpix z LED i przysłoną f2.4 (identyczną jak np. w iPhonie 4S). Zanim spojrzycie na to, jak radzi sobie w rzeczywistości, pomyślcie chwilę – za 499 dolarów (no dobra, w Polsce za nieco wyższą kwotę) możecie mieć niesamowicie szybki i wydajny tablet z czterordzeniową Tegrą 3, której możliwościami naprawdę można się zachwycać; z możliwością dokupienia stacji dokującej, zamieniającej go w netbooka i wydłużającej jego pracę do 18 godzin; oraz wieloma innymi zaletami. Co jeszcze przydałoby się do szczęścia? No właśnie ten maglowany w tej chwili aparat, który robi bardzo dobrej jakości zdjęcia, o czym się przekonacie poniżej:

Tabletowo.pl Przykładowe zdjęcia zrobione Asusem Eee Pad Transformer Prime. Warto zobaczyć Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Przykładowe zdjęcia zrobione Asusem Eee Pad Transformer Prime. Warto zobaczyć Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Przykładowe zdjęcia zrobione Asusem Eee Pad Transformer Prime. Warto zobaczyć Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Przykładowe zdjęcia zrobione Asusem Eee Pad Transformer Prime. Warto zobaczyć Ciekawostki Nowości

Ciekawe czy do momentu rynkowego debiutu Eee Pad Transformer Prime Asus wyciągnie jeszcze jakieś asy z rękawa i sprawi, że będziemy z jeszcze większą niecierpliwością oczekiwali polskiej premiery tego modelu, która najprawdopodobniej nadejdzie dopiero na początku 2012 roku…

*wszystkie zdjęcia można powiększyć – wystarczy na nie kliknąć

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona