Przy zakupie Xperii XA, Xperii X i Xperii X Performance Sony dodaje w prezencie stację dokującą DK52 oraz zestaw 12 filmów | Tabletowo.pl

Przy zakupie Xperii XA, Xperii X i Xperii X Performance Sony dodaje w prezencie stację dokującą DK52 oraz zestaw 12 filmów

Dołącz do dyskusji 0

Choć aktualnie najświeższymi propozycjami Sony są flagowa Xperia XZ i kompaktowa Xperia X Compact, to producent nie zapomina o wypuszczonych wcześniej smartfonach. Tym razem przygotowano promocję, aby skłonić klientów do zakupu Xperii XAXperii X i Xperii X Performance.

Każdy, kto kupi od 1 do 30 listopada jeden z ww. modeli, otrzyma w prezencie stację dokującą DK52 w kolorze czarnym o wartości 169,99 złotych. Może ona służyć nie tylko jako podstawka do smartfona, ale również jako stacjonarna ładowarka – wystarczy podpiąć ją do gniazdka.

W dodatku klienci, którzy zdecydują się na zakup Xperii XAXperii X lub Xperii X Performance, dostaną również zestaw 12 filmów w Xperia Lounge. W bibliotece znajduje się aktualnie 120 tytułów, więc każdy użytkownik na pewno znajdzie propozycje, trafiające w jego gust.

Promocja obejmuje smartfony, zakupione w następujących sklepach i sieciach handlowych: Neonet, Media Markt, Saturn, Komputronik, Sony Centre, a także w e-shopach (sklepach internetowych) Media Expert, RTV Euro AGD, Redcon, x-kom, 4CV, 2bis.pl oraz u operatorów: T-Mobile, Orange, Play, Plus i w oficjalnym sklepie Sony Mobile w Strefie Marek na Allegro.

Źródło: informacja prasowa, Blog Sony Mobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona