Przy zakupie tabletu kierujecie się… specyfikacją! | Tabletowo.pl

Przy zakupie tabletu kierujecie się… specyfikacją!

Dołącz do dyskusji 0

Specyfikacja to pierwsza rzecz, na którą patrzycie przy zakupie tabletu internetowego. Tak wynika z ankiety, która przeprowadziliśmy wśród Czytelników Tabletowo niewiele ponad tydzień temu.

Wzięło w niej udział 1591 głosujących z których 16.53% uznało, że konfiguracja urządzenia jest najważniejsza. Drugie miejsce zajął system operacyjny (13.76%), a trzecie cena (13.2%). Tuż za podium znalazła się wielkość ekranu, recenzje w Internecie i prasie fachowej, jakość wykonania oraz marka.

Otrzymaliśmy od Was także wiele innych, własnych odpowiedzi. Należały do nich między innymi: czas pracy na baterii design, bezpieczeństwo, nakładka graficzna, ilość i jakość dostępnych aplikacji, dostępność, ilość złącz, waga i wymiary oraz… wszystko powyższe. :)

Szczerze mówiąc jesteśmy zaskoczeni wynikami przeprowadzonej ankiety. Wyraźnie wynika z nich, że Polacy przestali kierować się wyłącznie ceną i wolą zapłacić więcej, a otrzymać urządzenie z dobrą specyfikacją i systemem operacyjnym. Cieszy nas ten fakt niezmiernie, ponieważ budzi nadzieje na przyszłość i tworzy perspektywę szybkiego i gwałtownego rozwoju rynku oraz zwiększonej atrakcyjności dla producentów tabletów internetowych.

Oby tak dalej! Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział w ankiecie i zapraszamy do głosowania w kolejnych.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona