Ważne

Ankieta: przy zakupie tabletu kieruję się…

Za oknem deszcz, wiatr i zimno. Mamy drugi dzień lipca, lecz pogoda bardziej wskazuje na październik. Nie zachęca ona do aktywnego wypoczynku, dlatego wiele osób decyduje się spędzić ten weekend w domu. Czy istnieje lepszy towarzysz do gorącej kawy i kilku herbatników niż tablet? Dzięki temu urządzeniu możemy przeglądać internet, czytać książki lub oglądać filmy bez względu na to, gdzie się znajdujemy.

Z tego powodu coraz więcej ludzi decyduje się na zakup tabletu, zwanego również “dachówką”. Na polskim rynku pojawia się coraz więcej popularnych modeli z najwyższej półki oraz tych, których największym atutem jest cena. Niektórzy wolą zapłacić więcej i otrzymać urządzenie najwyższej jakości, z bardzo dobrą specyfikacją, a inni mniej, ponieważ zależy im tylko na podstawowej funkcjonalności i na tym, żeby wydatek zbytnio nie uszczuplił portfela.
A Wy? Do której grupy należycie?
Kiedy wybieracie się do sklepu, czym kierujecie się przy zakupie tabletu? Zapraszamy do udziału w ankiecie.


Ankieta pozwala na wybór wielu opcji, na podstawie jej wyników wyłonimy ten najpopularniejszy i będziemy mieli świadomość, czym najczęściej kierują się Czytelnicy Tabletowo przy wyborze wymarzonego tabletu.

Komentarze

 • Krzysio niejadek

  Oczywiście, że cena i specyfikacja.Zawsze chce się otrzymać najlepsze za możliwie najniższą cenę.Choć może nie którzy nie patrzą na cenę tylko kupują to co ma najlepsze osiągi.Ja osobiście zakupił bym iPada ponieważ lubię produkty Apple.Lecz i tak go nie kupie ze względu na cenę.Tak więc pozostaje mi czekać na tablet z niską ceną i wystarczającymi parametrami :).Liczy się szybkość i bateria.

  Pozdrawiam

 • KISS

  moim zdaniem w ankiecie powinne być np gwiazdki 1-5 przy każdej pozycji ;) tak by można było określić poziom ważności danej cechy
  a tak to można bez aniety określić co zostanie wybrabrane

 • jon

  Ja zaznaczyłem rozmiar ekranu, cenę i system operacyjny, ponieważ chcę kupić tablet 12- lub 13-calowy. 10 cali to dla mnie za mało, a jak do tej pory nie trafiłem nigdzie na ciekawy tablet 12-calowy z Androidem, a takiego szukam. Znalazłem co prawda jakiś jeden tablet 12-calowy, ale z innym systemem niż Android i cena też była wysoka.

  • [ Karol ]

   Ja też interesuję tablet 12 – calowy.

 • DKnoto

  Drobna uwaga do samej ankiety, aby wynik był miarodajny to pytania w ankiecie powinny pojawiać się w losowym porządku. Kolejność może rzutować na częstość wyborów poszczególnych opcji.

 • Andy

  A dlaczego nie ma w ankiecie tak ważnej pozycji jak dostępność aplikacji ?

  • Sądziłem, że wystarczy stworzenie pozycji “System operacyjny” jako, że baza aplikacji nierozerwalnie łączy się z OSem.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona