Huawei Watch GT (fot. Huawei)

Ruszyła przedsprzedaż smartwatcha Huawei Watch GT. Czas oczekiwania umilić mają bezprzewodowe słuchawki

Dokładnie dwa tygodnie temu, Huawei pokazał swojego najnowszego smartwatcha, jakim od tego momentu ma być Huawei Watch GT. Już teraz można zamówić sportowy zegarek, a żeby przekonać konsumentów do przedsprzedażowego zamówienia, producent dorzuca gratis bezprzewodowe słuchawki.

Jestem przekonany, że są wśród Was osoby, którym premiera Huawei Watch GT umknęła – główną przyczyną najprawdopodobniej jest to, że niewielu śledzi uważnie losy inteligentnych zegarków, ale swój wkład miał w to na pewno zaprezentowany w tym samym czasie smartfon – Huawei Mate 20 Pro, który skupił główną uwagę fanów technologii na konferencji.

Reklama
Huawei Watch GT (fot. Huawei)

Już przy okazji premiery urządzenia Grzesiek wspomniał o przedsprzedaży, która miała rozpocząć się wczoraj o godzinie 15:00. Kalendarz wskazuje, że to już, a przy okazji możemy oficjalnie nazwać dorzucany przez producenta gratis – będą to słuchawki bezprzewodowe Huawei AM61. Oferta wypada całkiem korzystnie, jeżeli chodzi o cenę obu urządzeń – za zegarek zapłacić trzeba 999 złotych, zaś grajki wycenione są na 149 złotych. Czar jednak pryska, kiedy uświadomimy sobie, że te same słuchawki były dorzucane przy okazji chociażby przedsprzedaży smartfona Huawei Mate 10 Lite. Niemniej, jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem zegarka, to nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby zrobić to właśnie teraz.

Oferta przedsprzedażowa pojawiła się w większości popularnych sklepów, tj. sieci x-kom, RTV Euro AGD, Neonet oraz podlinkowanym poniżej Media Expert. Czasu jest dosyć sporo, bo aż do 11 listopada tego roku.

Na samym końcu warto przypomnieć, co potrafi Huawei Watch GT. Zegarek wyposażony został w kolorowy ekran AMOLED HD cechujący się przekątną 1,39 cala oraz rozdzielczością 454 x 454 pikseli, zaś sama koperta ma grubość 10,6 mm.

Głównymi funkcjami, na jakich skupił się producent, są te sportowe, w tym trener osobisty. Nie sposób jednak pominąć czasu pracy na baterii, jaki ma osiągać Huawei Watch GT – według konferencyjnych zapewnień, jedno ładowanie powinno wystarczyć na 2 tygodnie przy intensywnym użytkowaniu lub 30 dni w przypadku umiarkowanego sprawdzania aktualnej godziny ;).

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/10/16/premiera-smartwatch-huawei-watch-gt-specyfikacja-cena-dostepnosc-ile-kosztuje/