Jak w Polsce poszła przedsprzedaż Samsunga Galaxy S9 i S9+? Padł rekord | Tabletowo.pl

Jak w Polsce poszła przedsprzedaż Samsunga Galaxy S9 i S9+? Padł rekord

Dołącz do dyskusji 0

Ta informacja może wydawać się zaskakująca, zwłaszcza, że w Polsce słychać było wiele głosów typu: „nie zmieniam, za mało zmian względem S8”. A tu proszę – Samsung ogłosił rekord przedsprzedaży Galaxy S9 i S9+.

W ubiegłym tygodniu zakończyła się przedsprzedaż Samsunga Galaxy S9 i S9+, więc czas na podsumowania i porównania do zeszłorocznej przedsprzedaży Galaxy S8 i S8+. Okazało się, że nowy flagowiec Koreańczyków cieszył się w Polsce większą popularnością niż jego poprzednik.

W porównaniu z Galaxy S8 i S8+, sprzedaż Galaxy S9 i S9+ w ramach oferty przedsprzedażowej była o 150 procent wyższa. Dzięki temu smartfony te stały się najlepiej sprzedającymi się flagowcami marki na polskim rynku. Żaden Galaxy S nie miał dotąd tak dobrego odbioru.

Całkiem możliwe, że tak dobre wyniki uzyskano dzięki programowi Witaj nowydzięki któremu osobom chcącym wymienić swój stary smartfon na nowsze urządzenie, należy się bonus pieniężny. Odsprzedając dotychczasowy smartfon, można zwiększyć jego cenę o dodatkowe 250 zł, otrzymane od firmy Samsung. Oferta promocyjna obowiązuje do 31 marca, więc warto się jeszcze nad nią zastanowić. Statystyk przedsprzedaży na pewno to nie zmieni, gdyż ta jest już zamknięta, ale może otworzyć nam drogę do relatywnie taniej wymiany smartfona na nowszy.

Samsung Galaxy S9+ to ulepszony aparat, super slow motion i wiele więcej – nasze pierwsze wrażenia

źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona