Przeceny na smartfony BLUBOO na Gearbest | Tabletowo.pl

Przeceny na smartfony BLUBOO na Gearbest

Dołącz do dyskusji 0

Jest podobno takie chińskie przysłowie: „Cały rok pracy zależy od dobrego startu na wiosnę”. W myśl tego powiedzenia, BLUBOO na początek 2017 roku przygotowało specjalną wyprzedaż, podczas której wszystkie smartfony z oferty producenta można kupić za niższą cenę. Zniżki sięgają nawet do 50 dolarów w wypadku niektórych modeli.

Promocja trwa tydzień: od dziś do 20 lutego 2017 roku. Wszystkie informacje na jej temat można znaleźć na specjalnej podstronie na gearbest.com.

Ceny których modeli obniżono najbardziej? BLUBOO poleca rozważyć ofertę nowego modelu Dual, który w promocji jest dostępny za 103,99$. Są też Maya Max, z dużym ekranem, za 132.99$, zagięty na krawędziach wyświetlacza Edge za 112,99$, mocno średniopółkowa Maya za 74,99$, budżetowy Picasso 4G za 86.99$ czy malutki, 4,5-calowy Mini za 54,99$.

BLUBOO przy okazji prezentuje na filmie, jak rozwiązało wykonywanie zrzutów ekranu na smartfonie BLUBOO Dual. Wystarczy przeciągnąć trzema palcami od góry ekranu w dół. Wygląda na wygodny sposób, zwłaszcza w porównaniu z tradycyjnym skrótem Androida (przycisk zmniejszania głośności + przycisk zasilania).

wpis powstał przy współpracy z BLUBOO

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona