Zobacz, co możesz zyskać, kupując teraz TV

Kupowanie nowego telewizora może być prawdziwym przeżyciem dla człowieka kochającego gadżety i dobry sprzęt. Oczywiście jednocześnie szukamy wtedy możliwie najlepszej oferty, z najbogatszym pakietem dodatków. Jeśli właśnie stoimy przed takim wyborem, warto rzucić okiem na poniższe promocje.

Klawiatura i kod do Netfliksa dla kupujących TV LG

Media Expert ruszył z promocją, w której do wybranych telewizorów LG dodawane są dwa prezenty:

  • Klawiatura Microsoft All-In-One Media Keyboard N9Z-00022 (w sklepach za około 170 zł)
  • Kod do Netflix o wartości 60 zł

Na liście telewizorów biorących udział w promocji nie ma co prawda zbyt wielu modeli, ale można wybierać spośród ekranów o przekątnej 49″, 55″ czy nawet 65″ – wszystkie wyświetlają obraz UHD/4K i obsługują HDR.

Żeby otrzymać klawiaturę, należy w koszyku z zamówieniem wpisać kod: P-6981. Z kolei kod Netflix otrzymamy po wypełnieniu formularza, który zostanie nam udostępniony po dokonaniu zakupu. Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie. Promocja potrwa do 19 kwietnia.

Vouchery na 10 filmów w Rakuten.tv dla kupujących TV Philips

Rakuten.tv działa w naszym kraju już od roku. Serwis ten, będący cyfrową wypożyczalnią filmów w jakości UHD, ma w swojej bazie wiele hollywoodzkich hitów, w tym Krainę lodu 2, Le Mans ’66 czy Terminatora: Mroczne przeznaczenie. Wybór produkcji jest naprawdę spory, więc vouchery na darmowe filmy w serwisie na pewno się przydadzą podczas testowania możliwości nowego telewizora.

Jeśli ze specjalnej oferty sklepu Media Expert wybierzemy jeden z dziesięciu modeli Philips, będziemy mogli skorzystać z promocji, w której zakup uprawni nas do odbioru 10 filmów w Rakuten.tv. Jak? Po zakupie będzie trzeba odwiedzić tę stronę i postąpić zgodnie z instrukcją (potrzebny będzie paragon!).

Szczegóły i warunki akcji znajdziecie na stronie philips.pl/rakutentv. Promocja trwa od 16.03.2020 do 17.05.2020. A tutaj regulamin.