Zobacz, co możesz zyskać, kupując teraz TV

Kupowanie nowego telewizora może być prawdziwym przeżyciem dla człowieka kochającego gadżety i dobry sprzęt. Oczywiście jednocześnie szukamy wtedy możliwie najlepszej oferty, z najbogatszym pakietem dodatków. Jeśli właśnie stoimy przed takim wyborem, warto rzucić okiem na poniższe promocje.

Reklama

Klawiatura i kod do Netfliksa dla kupujących TV LG

Media Expert ruszył z promocją, w której do wybranych telewizorów LG dodawane są dwa prezenty:

  • Klawiatura Microsoft All-In-One Media Keyboard N9Z-00022 (w sklepach za około 170 zł)
  • Kod do Netflix o wartości 60 zł

Na liście telewizorów biorących udział w promocji nie ma co prawda zbyt wielu modeli, ale można wybierać spośród ekranów o przekątnej 49″, 55″ czy nawet 65″ – wszystkie wyświetlają obraz UHD/4K i obsługują HDR.

Reklama

Żeby otrzymać klawiaturę, należy w koszyku z zamówieniem wpisać kod: P-6981. Z kolei kod Netflix otrzymamy po wypełnieniu formularza, który zostanie nam udostępniony po dokonaniu zakupu. Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie. Promocja potrwa do 19 kwietnia.

Vouchery na 10 filmów w Rakuten.tv dla kupujących TV Philips

Rakuten.tv działa w naszym kraju już od roku. Serwis ten, będący cyfrową wypożyczalnią filmów w jakości UHD, ma w swojej bazie wiele hollywoodzkich hitów, w tym Krainę lodu 2, Le Mans ’66 czy Terminatora: Mroczne przeznaczenie. Wybór produkcji jest naprawdę spory, więc vouchery na darmowe filmy w serwisie na pewno się przydadzą podczas testowania możliwości nowego telewizora.

Jeśli ze specjalnej oferty sklepu Media Expert wybierzemy jeden z dziesięciu modeli Philips, będziemy mogli skorzystać z promocji, w której zakup uprawni nas do odbioru 10 filmów w Rakuten.tv. Jak? Po zakupie będzie trzeba odwiedzić tę stronę i postąpić zgodnie z instrukcją (potrzebny będzie paragon!).

Szczegóły i warunki akcji znajdziecie na stronie philips.pl/rakutentv. Promocja trwa od 16.03.2020 do 17.05.2020. A tutaj regulamin.

 

 

 

  1. Dałbym sobie spokój. Nowe modele telewizorów od większości producentów masowo pojawiają się w sklepach w maju. Wtedy najlepiej się rozglądać za nowym TV.

      1. No to w takim razie trzeba będzie polować, co jak co ale takie ceny teraz to rzadkość, szczególnie teraz bo wartość tv od wakacji idzie w górę.

  2. Philips sam w sobie ma bardzo dobre telewizory, ale jak przy tym można jeszcze obejrzeć za darmo filmy i to takie, które nie ma na Netflix czy HBo to zachęca do zakupu.

    1. To ja miałem pecha bo każdy z 3 tv Philips jakie miałem posiadał jakiś feler. Ostatni, który jeszcze działa i jest w sypialni wyświetla cały czas u góry na czerwonym prostokątnym tle komunikat coś związane z kartą CI której nie ma. Gdy jeszcze był na gwarancji orientowałem się, że to nie jest odosobniony przypadek i wymagałoby zmiany płyty głównej. Ogólnie zdystansowałem się niestety od tej marki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama