Autumn Picnic Woman Fall Wine Apples Outdoors

Promocje na majówkę: pakiet no-limit w Orange za 2 zł oraz 100% więcej do doładowania w Plusie

Mam wrażenie, że Plus wyskakuje z krótką promocją doładowań, za każdym razem, kiedy nadarzy się ku temu jakaś okazja. Święta bożonarodzeniowe? Bonus. Walentynki? Gratis. Majówka? 100% więcej do doładowania. Mi tam to nie przeszkadza, a najbardziej zadowoleni powinni być właściciele numerów na kartę w Plusie. Orange też ma swoją propozycję na majówkę, oferując pięć dni darmowych rozmów i SMS-ów.

Orange na Kartę

Pomarańczowi są dość elastyczni, jeśli chodzi o czas obowiązywania promocji. Usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich+2 GB” za 2 zł włączymy w dniach od 29 kwietnia do 5 maja.

Reklama

Aby z niej skorzystać, należy wysłać SMS o treści MAJÓWKA na numer 80111.

Nielimitowane minuty, SMS-y i gigabajty włączają się na pięć dni, oczywiście od momentu aktywacji pakietu, o czym poinformowani zostaniemy w osobnej wiadomości.

Plus na Kartę

Promocja Plusa rusza jutro i potrwa tylko jeden dzień. Oznacza to, że chcąc skorzystać z okazji i dostać 100% więcej środków po doładowaniu konta, musimy zasilić je 30 kwietnia. Oprócz tego są jeszcze dwa inne warunki:

  • zasilenia trzeba dokonać za pośrednictwem kanału bankowo-internetowego,
  • doładowanie musi mieścić się w widełkach między 33 a 99 zł.

Zasilenia można dokonać przez strony plusa oraz strony i aplikacje banków. Przyznany bonus można wykorzystać na wszystkie usługi telekomunikacyjne, natomiast nie przedłuża on ważności konta.

Szczegółowe informacje znajdziecie w Regulaminie.

 

źródło: materiały prasowe