Aż do 6 stycznia 2020 roku Innogy GO! obniża opłaty za dobowy wynajem samochodów

Oferta elektrycznego carsharingu Innogy GO! uległa znaczącej poprawie. Jeszcze przez prawie dwa tygodnie stawka za dobowy wynajem aut będzie znacznie niższa.

Innogy GO! umożliwia wypożyczenie samochodu elektrycznego za pomocą aplikacji mobilnej. Obecnie koszt takiego najmu zależy od tego, jak długo korzystamy z auta. Do dyspozycji są dwa modele elektryków:

  • BMW i3 –  1,19 zł/1 min jazdy
  • BMW i3s – 1,49 zł/1 min jazdy

W obu przypadkach płacimy też za postój auta – jest to stała stawka 0,19 zł/1 min. Innogy GO! obniża jednak na pewien czas opłaty za pakiet dobowy.

Wynajem aut na całą dobę w Innogy GO! taniej

Do tej pory za wynajem wozu na 24h musieliśmy zapłacić 239 zł (za BWM i3) lub 299 zł (za BMB i3s). Teraz stawki te zmieniają się. Opłata wyniesie:

  • 99 zł za 24h wynajmu BMW i3 (po 1 godzinie i 23 minutach jazdy automatycznie zakończy się naliczanie minutowe i włączy się najem dobowy)
  • 129 zł za 24h wynajmu BMW i3s (po 1 godzinie i 26 minutach jazdy automatycznie zakończy się naliczanie minutowe i włączy się najem dobowy)

Niższe ceny obowiązują do 6 stycznia 2020 roku włącznie.

Jednocześnie trwa inna promocja

Dodatkowo, z okazji świąt Innogy GO! zorganizowało odrębną promocję. Ta również kończy się 6 stycznia 2020 roku, ale polega na tym, że wybranymi samochodami możemy jeździć za 0,69 zł/1 min jazdy. Łatwo zorientować się, które auta biorą udział w akcji – mają charakterystyczne, świąteczne naklejki na karoserii (i numery rejestracyjne WE118VU, WE321VT, WE088VV).

Jeśli mieszkacie w Warszawie, a będziecie potrzebowali w najbliższym czasie niedrogiego środka transportu, można wziąć pod uwagę elektryczne auta Innogy GO!

źródło: Innogy GO!