Bombowo! 350 złotych zwrotu na konto po zakupie zegarka Samsung Galaxy Watch Active 2

Jak przekonuje Samsung, zdrowy styl życia szybko się zwraca. W wypadku najnowszej promocji na zegarek Galaxy Watch Active 2, zwrotem będzie kwota 350 złotych z powrotem na nasze konto, po zakupie gadżetu. To niezła okazja!

Reklama

Kupujesz smartwatch, dostajesz zwrot

Samsung wkrótce zaprezentuje kolejną generację swoich smartwatchy, działających na nowym systemie One UI Wear. Wobec tego przyszedł najwyższy czas na ostatnie promocje na nieco starsze modele wearables, takie jak Galaxy Watch Active 2 z 2019 roku. Fakt, że gadżet ten ma na karku już dwa lata, ale producent zadbał o solidne wsparcie oprogramowania przez ten czas, a także o poszerzenie dostępnych funkcji, dzięki czemu aktualnie nasz zegarek będzie nie tylko bardzo dobrze dogadywał się ze smartfonem, ale także zmierzy ciśnienie krwi i wykona test EKG.

Samsung Galaxy Watch Active 2 – funkcja mierzenia ciśnienia krwi (źródło: Samsung)

Ile trzeba zapłacić za te bajery? Oficjalna cena Galaxy Watch Active 2 nie spadła jeszcze poniżej 1000 złotych, ale jeśli chcemy zaopatrzyć się w ten model akurat teraz, to warto skorzystać z promocji, która właśnie ruszyła. Dzięki niej, jesteśmy w stanie obniżyć finalny wydatek na smartwatch aż o 350 złotych. Jak to zrobić?

W gruncie rzeczy, nie jest to specjalnie skomplikowane. Postępujemy zgodnie z kolejnymi punktami:

  1. Należy kupić zegarek Galaxy Watch Active 2 na stronie Samsunga lub u jednego z partnerów handlowych producenta (na przykład tutaj, w Media Expert).
  2. Rejestrujemy urządzenie poprzez formularz rejestracyjny do 31 lipca 2021 roku, dołączając dowód zakupu produktu, zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym i zdjęcie pudełka z widocznym miejscem po wyciętym kodzie kreskowym.
  3. Czekamy na 350 złotych zwrotu na konto, które trafi tam w ciągu 21 dni od dnia potwierdzenia poprawności zgłoszenia.

Promocja trwa do 25 lipca 2021 roku lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwroty. Druga część tej informacji jest istotna, bo może się okazać, że pod koniec miesiąca nie będzie już z czego przyznawać zwrotów i nie będziemy mogli go uzyskać. Zdecydowanie lepiej skorzystać z promocji wcześniej niż później. Całkowita pula nagród (zwrotów) to 1800 sztuk. Więcej szczegółów pojawia się w Regulaminie.

Udanego polowania!