Promocja Orange Flex i FREE NOW – 50 zł zniżki na przejazdy i 50 zł zwrotu na kartę płatniczą

Orange raz po raz stara się zachęcić swoich klientów korzystających z ofert na kartę do przechodzenia na taryfę Orange Flex, szykując różne promocje. Tym razem będzie można skorzystać ze zniżki na przejazd taksówką FREE NOW oraz dobrego cashbacku.

Promocja Orange Flex i FREE NOW rozpoczyna się dzisiaj, to jest 19.11.2019 r. i potrwa do końca bieżącego roku. Będzie można z niej skorzystać w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Katowicach (na terenie aglomeracji śląskiej), Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Reklama

Jak skorzystać z promocji?

Bez względu na to, czy dopiero chcemy zostać klientami Orange Flex, czy też już korzystamy z tej oferty na kartę, możemy wziąć udział w promocji. Dla nowych użytkowników scenariusz przystąpienia do niej będzie wyglądać tak:

  • pobieramy aplikację Orange Flex
  • wpisujemy kod promocyjny FREENOW przed dodaniem karty płatniczej
  • po aktywacji naszego Planu we Flex, otrzymamy w wiadomości SMS dwa kody zniżkowe  – 30 zł na nasz pierwszy przejazd i 20 zł na kolejny
  • po miesiącu w Orange Flex otrzymamy dodatkowo 50 zł zwrotu na kartę płatniczą

Jeśli korzystamy już z Orange Flex, to też otrzymamy kod o wartości 30 zł na pierwszy przejazd FREE NOW (jeśli wcześniej nie mieliśmy okazji wybierać takiej formy przejazdu). Dodatkowo każdy nowy klient, który skorzysta z kodu promocyjnego FREENOW otrzyma 20 zł na kolejne przejazdy FREE NOW.

Jak widać, najbardziej korzystna opcja pojawia się przed nami wtedy, gdy przejdziemy do Orange Flex, nie mając dotąd żadnych wspomnień z użytkowania FREE NOW. Wtedy nie dość, że otrzymamy kody na dwa zniżkowe przejazdy taksówką, to jeszcze dostaniemy zwrot na kartę za przejście do nowej taryfy. Profit!

Zmiany w Orange Flex – nowe plany i więcej GB

_

A jak jeszcze nie macie konta we Free Now, a chcecie założyć, możecie skorzystać z kodu katarzyna.pur – wtedy otrzymacie 20 złotych na pierwszy kurs (Kasia też ;)).

źródło: Orange