Znajdź dobrego średniaka poniżej tysiąca złotych. Skorzystaj z promocji i dostań słuchawki za 1 zł. Profit! | Tabletowo.pl

Znajdź dobrego średniaka poniżej tysiąca złotych. Skorzystaj z promocji i dostań słuchawki za 1 zł. Profit!

Dołącz do dyskusji 0

Niełatwo jest dziś znaleźć sensowną promocję, która rzeczywiście byłaby korzystna. Nie chodzi tylko o korzyści finansowe. Bo co nam na przykład po promocji, w której do średniopółkowego smartfona dorzucają zegar ścienny albo talon na zestaw parowarów ze stali nierdzewnej? Może to i przydatne, ale nie lepiej zaproponować coś, czego będzie można używać wraz ze smartfonem? W tej promocji, do Xiaomi Redmi 4X dostajemy na przykład całkiem przyjemne słuchawki dokanałowe za złocisza.

Chodzi o promocję zorganizowaną przez sklep Komputronik, w której to kupując Xiaomi Redmi 4X w wersji dualSIM z 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, możemy zaopatrzyć się w słuchawki Xiaomi Mi Piston Basic za 1 zł.

Xiaomi Redmi 4X

Smartfon oferowany jest w cenie 999 złotych. Za tę kwotę otrzymujemy, oprócz wspomnianych wcześniej podzespołów, 5-calowy ekran pokryty szkłem 2.5D, procesor Qualcomm Snapdragon 435, aparat 13 Mpix z diodą doświetlającą (wraz z przednim 5 Mpix) oraz zestaw czujników i modułów łączności. Długi czas działania zapewnia bateria o sporej pojemności 4100 mAh, a systemem zarządzającym całym urządzeniem jest Android w wersji 6.0 Marshmallow z nakładką MIUI 8.0.

Jako, że smarton ma złącze jack 3,5 mm, będzie kompatybilny ze słuchawkami Mi Piston, które dostaniemy do zestawu za złotówkę. Nie są to najdroższe dokanałówki w ofercie Xiaomi, ale na pewno wystarczą do rozmów i przesłuchiwania swojego Weekly na Spotify.

Regularna cena tych słuchawek w sklepie to 39 zł, więc oszczędności nie są kosmiczne, jednak skoro można dostać coś za złotówkę, to idąc za jedną z najczęściej pojawiających się wypowiedzi brytyjskich polityków: „Why not?”. 

Wnętrze Xiaomi Mi Piston Basic

źródło: Komputronik

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona