Promocja: Xiaomi Mi Powerbank 20000 mAh 2C do kupienia za 72 złote | Tabletowo.pl

Promocja: Xiaomi Mi Powerbank 20000 mAh 2C do kupienia za 72 złote

Dołącz do dyskusji 0

Powerbank to naprawdę dobre i przydatne akcesorium. Niestety, wiele osób decyduje się na jakieś mocno budżetowe opcje, które często oferowane są w marketach. Warto jednak wyposażyć się w sprzęt, który jest polecany i faktycznie dobry. Do tej grupy z pewnością należą powerbanki firmy Xiaomi. Tak się składa, że jeden z nich – ten o pojemności dwudziestu tysięcy mAh – jest dostępny w naprawdę świetnej promocji.

Cóż, nie będę tutaj dodawał żadnych dodatkowych wstępów, bowiem i tak zapewne zaciekawieni jesteście omawianym tutaj produktem. A więc do rzeczy.

Sklep LightInTheBox przygotował świetną ofertę na urządzenie Xiaomi Mi Powerbank 2C 20000 mAh. Jego cena wynosi 13,99 dolara amerykańskiego, co daje około 51 złotych. Niestety, kupujący jest zmuszony pokryć koszty wysyłki – w tym przypadku jest to 5,54 dolarów, czyli około 20,40 złotych. Transport produktu trwa od 10 do 22 dni.

Gdy podliczymy wszystkie koszty, to wychodzi, że kupujący musi zapłacić 19,53 dolarów. Patrząc na aktualny kurs w Revolut, daje to około 71,90 złotych.

Muszę jednak zaznaczyć, że ostatnio wiele osób narzeka na sklep LightInTheBox. Podczas ostatniej, świetnej promocji na produkt Xiaomi, sklep nie każdemu wysłał produkt. Oczywiście, każdy kto nie dostał zamówionego sprzętu, otrzymał zwrot poniesionych kosztów, a zatem niczego nie ryzykujemy.

Xiaomi Mi Powerbank 2C 20000 mAh w promocyjnej cenie znajdziecie tutaj.

Tutaj recenzja innego powerbanku od Xiaomi:

[Aktualizacja] Recenzja powerbanku Xiaomi 10000 mAh drugiej generacji

Źródło: Pepper

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona