Łał, Xiaomi Mi Note 2 z oficjalnej polskiej dystrybucji jeszcze nigdy nie był tak tani!

Kiedy Xiaomi Mi Note 2 trafił do sprzedaży w Polsce, kosztował na start aż 2999 złotych. Jego cena dość szybko jednak spadła o kilka stówek. I chociaż ostatnimi czasy już nie śledziłem, jak później się ona kształtowała, to właśnie nadarza się okazja kupienia tego modelu tak tanio, jak jeszcze nigdy przedtem.

Naturalnie mówimy tu o Mi Note 2 z oficjalnej polskiej dystrybucji, czyli objętego 24-miesięczną i realizowaną na terenie Polski gwarancją. Do tego jest to wersja Global z obsługą LTE w paśmie B20 800 MHz oraz z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej (bez możliwości rozszerzenia, ponieważ smartfon nie obsługuje kart microSD).

Reklama

Jak podają porównywarki cenowe, Xiaomi Mi Note 2 z oficjalnej polskiej dystrybucji kosztuje aktualnie od tak mniej więcej 2300 do nawet 2700 złotych. Kilka sklepów, a dokładniej x-kom, OleOle! i oficjalny sklep Xiaomi na Allegro, sprzedają ten model za jedyne 1999 złotych, czyli aż o 1000 złotych taniej niż na samym początku! Niewykluczone jednak, że wkrótce ceny obniżą także inni sprzedawcy, którzy mają podpisane umowy z ABC DataIngram Micro Poland.

Nie ma co ukrywać, że jest to naprawdę kusząca oferta. Xiaomi Mi Note 2 to cały czas bardzo fajny i atrakcyjny sprzęt, aczkolwiek ma kilku rywali, na przykład LG G6, Huawei P9 Plus i Honora 8 Pro (naturalnie biorąc pod uwagę rozmiar wyświetlacza i cenę). Z drugiej strony oferuje obustronnie zakrzywiony ekran, który po prostu może się bardzo podobać.

A Wy co byście wybrali? Xiaomi Mi Note 2 czy coś innego?

Źródło: gsmManiaK