Xiaomi Mi Mix 3 (fot. Bartosz Dul / Tabletowo.pl)

Promocja: Rozsuwany Xiaomi Mi MIX 3 w zadziwiająco niskiej cenie

Xiaomi Mi MIX 3 to nietypowa konstrukcja – jest to bowiem jeden z nielicznych smartfonów typu slider, tzn. z wysuwanym siłą ludzkich rąk aparatem do selfie i rozmów wideo. Niezmiennie jest to jednak topowy model z tej serii – oferuje znakomitą specyfikację na czele z ultra wydajnym procesorem Qualcomm Snapdragon 845. Teraz można go kupić w zadziwiająco niskiej cenie, ale tylko przez ograniczony czas.

Reklama

Xiaomi Mi MIX 3

Xiaomi Mi MIX 3 zadebiutował pod koniec października 2018 roku, więc już ponad rok temu. Mimo to, nadal nie doczekał się bezpośredniego następcy. Fakt, na zeszłorocznych targach MWC 2019 Xiaomi zaprezentowało model Mi MIX 3 5G z nowszym procesorem, modemem 5G i większą baterią, ale smartfon w tej odsłonie trafił wyłącznie na wybrane rynki – Polska wśród nich się nie znalazła.

Reklama

Xiaomi Mi MIX 3 trafił do naszego kraju niemal dokładnie rok temu – 9 stycznia 2019 roku. Jego początkową cenę ustalono na dość wysokim poziomie – 2699 złotych. Kwota ta skutecznie zniechęcała do zakupu, mimo że smartfon oferował rzadko spotykane w inteligentnych telefonach rozwiązania. Model nie zdobył jednak miana bestsellera, lecz wcale nie oznacza to, że nie jest warty zakupu. Jak najbardziej jest, szczególnie teraz, kiedy da się go kupić w zadziwiająco niskiej cenie.

Promocja na Xiaomi Mi MIX 3

Mimo upływu czasu, Xiaomi Mi MIX 3 w oficjalnej polskiej dystrybucji kosztuje od 2400 złotych w górę. W nieoficjalnej zaś nawet o około połowę mniej. Jeśli jednak chcielibyście nabyć ten smartfon od autoryzowanego sprzedawcy w bardzo dobrej cenie, macie świetną, wręcz niepowtarzalną okazję do tego. W sklepie Mi Store model w kolorze Onyx Black i konfiguracji z 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci wbudowanej sprzedawany jest bowiem obecnie za zaledwie 1499 złotych.

smartfon Xiaomi Mi MIX 3 Onyx Black
Xiaomi Mi MIX 3 Onyx Black (źródło: Mi Store Polska)

Oferta obowiązuje do jutra, tj. 9 stycznia 2020 roku, do godziny 22:59. Mi Store podkreśla, że „taka okazja szybko się nie powtórzy”, więc prawdopodobnie jest to najlepszy moment, żeby kupić Xiaomi Mi MIX 3 z oficjalnej polskiej dystrybucji w tak atrakcyjnej cenie.

Recenzja Xiaomi Mi MIX 3

Recenzja Xiaomi Mi Mix 3 – czy slider ma sens?

Źródło: Mi Store Polska

Reklama