Xiaomi Mi Fan Festival 2019 (fot. Mi-home.pl)

Nadchodzi Mi Fan Festival 2019, podczas którego kupicie taniej wybrane urządzenia Xiaomi

Za dwa dni, 4 kwietnia 2019 roku, ruszy najnowsza edycja Mi Fan Festival, który jest okazją do świętowania kolejnych rocznic powstania Xiaomi. W tym roku przypada już dziewiąta, ponieważ marka zainaugurowała swoją działalność w kwietniu 2010 roku. Przez kilka dni klienci będą mogli kupić wybrane urządzenia taniej.

Promocja na smartfony podczas Mi Fan Festival 2019

Wypada zacząć od tego, że tegoroczna edycja festiwalu rozpocznie się 4 kwietnia (od razu po północy) i potrwa do 6 kwietnia 2019 roku. W jego trakcie przecenionych zostanie w sumie osiem urządzeń z dostępnej w Polsce oferty Xiaomi, z czego połowę stanowią smartfony.

Reklama

Pierwszym z przecenionych inteligentnych telefonów będzie Xiaomi Mi Mix 2S 64 GB w kolorze białym i czarnym. Aktualnie jego cena w sklepie Mi-home.pl wynosi 2399 złotych, chociaż w innych sieciach, które także mają egzemplarze z oficjalnej polskiej dystrybucji, da się go kupić już za 2149 złotych (m.in. w Media Expert).

Kolejnym smartfonem w obniżonej cenie będzie Xiaomi Mi 8 Lite w kolorze czarnym w wersji z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej, który aktualnie w sklepie Mi-home.pl kosztuje 1499 złotych (w innych dostępny jest jednak już za 1089 złotych, oczywiście z oficjalnej dystrybucji).

Podczas Mi Fan Festival 2019 taniej będzie można dostać również czarnego Xiaomi Mi A2 32 GB i Xiaomi Mi A2 Lite 64 GB w kolorze niebieskim. Oba z ww. smartfonów kosztują obecnie w sklepie Mi-home.pl 999 złotych, podczas gdy w innych sieciach jeden i drugi model da się kupić już za 849 złotych (cały czas mowa o oficjalnej dystrybucji).

Promocja na inne urządzenia podczas Mi Fan Festival 2019

Oprócz czterech smartfonów, w trakcie trwania tegorocznej edycji festiwalu będzie też można nabyć cztery inne urządzenia z dostępnej w Polsce oferty Xiaomi:

  • Mi Power Bank 2S 10000 mAh w kolorze czarnym (aktualna cena*: 79 złotych)
  • Mi In-Ear Piston Headphones Basic w kolorze niebieskim (aktualna cena*: 39 złotych)
  • Mi LED Desk Lamp (aktualna cena*: 169 złotych)
  • Mi Electric Scooter (aktualna cena*: 1799 złotych)

Czy warto coś kupić podczas Mi Fan Festival 2019?

Cóż, na przykładzie smartfonów widać, że polski dystrybutor będzie musiał znacznie obniżyć ceny, jeśli chce używać określenia „promocja”. Jak bowiem wykazałem, w innych sklepach, które także sprzedają egzemplarze z oficjalnej dystrybucji, wszystkie cztery modele da się kupić taniej.

*cena w sklepie Mi-home.pl

Źródło: Mi-home.pl