Promocja: Xiaomi Mi 8 z oficjalnej dystrybucji w świetnej cenie

Xiaomi Mi 8, czyli ubiegłoroczny flagowy smartfon Chińczyków, nadal nie ma się czego wstydzić. A obecna cena, tymczasowo obniżona w sklepie jednego z oficjalnych dystrybutorów, jest bardzo zachęcająca.

Co prawda Xiaomi Mi 8 ma już na karku ponad rok, ale nie oznacza to, że nie jest propozycją godną rozważenia. W cenie 1199 złotych, jaką widzimy w sklepie Mi-home.pl przy wersji z 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, właściwie nie ma się co zastanawiać. Przypomnę tylko, że na start smartfon ten kosztował 2299 zł, by nieco później cena osiadła na poziomie 2199 zł. Aktualnie w innych sklepach Mi-ósemkę można dostać za około 1400 zł, więc obniżka nie jest tak sensacyjna, jak to przedstawia Mi-home.pl, ale nadal solidna.

Co prawda w ostatnich miesiącach można było wyrwać Mi 8 w korzystnych promocjach, jednak były to zwykle obniżki sięgające 350-500 złotych względem ceny wyjściowej. W tym momencie flagowiec Xiaomi z nadal bardzo szybkim procesorem Snapdragon 845 można dostać w cenie niedrogiego średniopółkowca.

Wybierać można spośród trzech wersji kolorystycznych: białej, czarnej i niebieskiej. Trzeba tylko pamiętać, że liczba dostępnych sztuk jest ograniczona, więc jeśli czekaliśmy na odpowiednią okazję do zakupu Mi 8, to chyba właśnie się nadarzyła. Promocja potrwa maksymalnie do 20 października.

Ostatnia aktualizacja Xiaomi Mi 8 wnosi do systemu tryb ciemnego interfejsu

źródło: Mi-home.pl dzięki gsmmaniak