Promocja w T-Mobile Na Kartę – 10GB przy doładowaniu za minimum 25 złotych

T-Mobile od pewnego czasu wprowadza liczne zmiany, również wizerunkowe, które mają na celu m.in. zachęcić kolejnych klientów do wybrania właśnie jego oferty. Tym razem różowy operator przygotował ciekawą promocję dla posiadaczy oferty pre-paid.

Polega ona na przyznaniu darmowego pakietu 10 GB Internetu po każdorazowym doładowaniu kwotą minimum 25 złotych. Jest on ważny przez 30 dni kalendarzowych od dnia aktywacji, która następuje automatycznie w ciągu 72 godzin od chwili uzupełnienia konta. Niewykorzystany transfer nie przechodzi na kolejny okres, czyli po prostu przepada. Jego aktualny stan można sprawdzić krótkim kodem: *103*22#
Należy jednocześnie zaznaczyć, że transmisja danych w ramach gratisowego pakietu 10 GB odbywa się w technologii 2G/3G.

Promocja dotyczy użytkowników T-Mobile Na Kartę oraz Internet Na Kartę, korzystających z taryfy Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT lub Hot. Dla obecnych klientów oferta weszła w życie 28 stycznia. 1 lutego zacznie ona obowiązywać wszystkich, więc zapewne także tych zupełnie nowych. Promocja trwa do godziny 23:59:59 31 marca 2016 roku, co oznacza, że każda osoba będzie mogła skorzystać z niej kilkakrotnie – także wtedy, gdy doładuje konto ostatniego dnia.

To jednak nie koniec – T-Mobile wprowadza także możliwość słuchania najpopularniejszych internetowych stacji radiowych, bez uszczerbku na posiadanym pakiecie danych. Do tego grona zalicza się:

  • RMFon,
  • Eska GO,
  • TubaFM,
  • Open.fm,
  • PolskaStacja.pl,
  • Radio Zet,
  • Zet Gold,
  • Zet Chilli,
  • Antyradio.

Aby jednak słuchać którejś z ww. stacji należy korzystać z oficjalnych aplikacji, które można pobrać z App Store, Google Play oraz Windows Store. Oferta ważna jest tylko na terenie Polski (również do 31 marca 2016 roku – chyba, że T-Mobile zdecyduje się wycofać ją wcześniej). W przypadku przebywania za granicą należy liczyć się z dodatkowymi opłatami, podanymi w cenniku.
Trzeba też pamiętać, że tyczy się to wyłącznie słuchania radia – w przypadku korzystania z innych funkcjonalności danej aplikacji, mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty (lub wykorzystany zostanie transfer w ramach posiadanego pakietu danych).

T-Mobile przygotował również dwa spoty reklamowe, w których wystąpili Cleo i Tomasz Kot. Motyw muzyczny to najnowszy singiel Cleo – Zabiorę nas (Basto remix).

Regulamin 10 GB za darmo po doładowaniu

Regulamin Nielimitowana transmisja danych – Radio Internetowe w T-Mobile

Źródło: GSMOnline