Virgin Mobile logo

Virgin Mobile daje 10 GB za darmo w ofercie na kartę

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić korzystanie ze smartfona bez dostępu do internetu (moja 60-letnia mama jest takiego samego zdania). I chociaż pakiety nie są przesadnie drogie, to zawsze miło dostać coś za darmo. Na paczkę 10 GB mogą liczyć klienci Virgin Mobile, którzy wybiorą ofertę na kartę.

Już na wstępie wypada jednak zaznaczyć, że promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, którzy do 30 czerwca 2019 roku kupią i aktywują starter (wymagana jest też oczywiście rejestracja numeru). Pakiet 10 GB internetu zostanie automatycznie przyznany w ciągu 24 godzin, nie trzeba aktywować go ręcznie, operator sam to zrobi.

Reklama

Promocyjna paczka 10 GB internetu będzie ważna przez 30 dni kalendarzowych od momentu jej uruchomienia przez Virgin Mobile. Można jednak przedłużyć jej ważność – wystarczy w ciągu miesiąca aktywować jeden z pakietów w taryfie #ChcęWszystko, wówczas wyrówna się ona z okresem ważności wybranego pakietu.

W praktyce oznacza to, że promocyjna paczka 10 GB internetu może być ważna nawet blisko dwa miesiące, jeśli klient włączy jeden z pakietów w taryfie #ChcęWszystko zaraz przed upłynięciem 30 dni od aktywacji bonusu. Od razu też dodam, że jest on wykorzystywany w pierwszej kolejności przed innymi pakietami.

Virgin Mobile zastrzega, że w zasięgu Play maksymalna prędkość transferu to 70 Mbit/s, natomiast w roamingu krajowym do 30 Mbit/s. Po wykorzystaniu pakietu 10 GB internetu zostanie zaś ona ograniczona do 32 kbit/s. Przyznany bonus można wykorzystać wyłącznie na terenie Polski, w roamingu zagranicznym (nawet w Unii Europejskiej) już nie.

Na koniec przypomnę, że promocja dotyczy jedynie nowo aktywowanych (i zarejestrowanych) starterów z ofertą na kartę i będzie obowiązywać do 30 czerwca 2019 roku włącznie.

Regulamin oferty promocyjnej „Bonusowe 10 GB” dla nowych abonentów Virgin Mobile na kartę (PDF)

Źródło: Virgin Mobile dzięki GSMOnline