Świetna promocja na Vegas Pro, ale trzeba się spieszyć

Vegas wciąż pozostaje jednym z najpopularniejszych narzędzi do edycji i montażu plików wideo. Oprogramowanie, które jakiś czas temu zostało przejęte przez Magixa, obchodzi właśnie swoje jubileuszowe, dwudzieste urodziny. Z tej okazji wydawca postanowił zorganizować świetną promocję.

Posiadacze bazowej wersji Vegas mogą zaktualizować soft do najwyższej wersji oszczędzając przy tym nawet 849 euro. To niemal 3700 złotych, więc mówimy tu o kwocie za jaką można kupić Samsunga Galaxy S10 lub Huawei P30 Pro. Oczywiście to tylko wierzchołek góry lodowej, jednak aby móc skutecznie przed samym sobą obronić ten zakup, trzeba najpierw wiedzieć, jakie warunki trzeba spełnić.

Reklama

Przede wszystkim, w orbicie Waszych zainteresowań musi znajdować się Vegas Pro Suite, na którego w ramach przeceny wydacie 349 euro (1500 złotych). Jest to po prostu Vegas na wypasie, który zawiera wszystkie dodatkowe elementy oprogramowania, które nie są dostępne ani dla wersji Pro ani – tym bardziej – Pro Edit. Na liście wtyczek „na wyłączność” znajdziecie między innymi:

  • Ignite Pro,
  • proDAD VitaScene V3 Pro,
  • Boris FX Sapphire Lighting Unit.

Promocją objęto również wersję Pro (przeceniona o 749 euro, do kwoty 249 euro, co w przybliżeniu daje nam 1100 złotych) oraz Pro Edit, którą można nabyć za 199 euro zamiast zwykłej kwoty, która wynosi aż 798 euro. Oznacza to, że za najtańszą wersję oprogramowania zapłacicie równowartość 890 złotych, co należy uznać za ofertę całkiem przystępną.

Fot: screen ze strony producenta

Z Vegasem mam styczność od dłuższego czasu, dlatego też spokojnie mogę polecić to oprogramowanie wszystkim, którzy bawią się w montowanie filmów na YouTube lub w ramach wykonywanej przez siebie pracy. Wydaje się, że mimo dostępności wielu rozwiązań konkurencyjnych firm, narzędzie, które obecnie rozwijane jest pod banderą Magixa, wciąż może okazać się być dobrą opcją zakupową dla wielu z Was. Kończąc, pozwolę sobie przypomnieć, że promocja trwa do pierwszego maja.

źródło: Vegas, opr. własne