Promocja "Tydzień z Motorolą" w Play (fot. Blog Play)

Tydzień z Motorolą w Play – kupicie taniej Moto Z3 Play, Moto G7 i Motorolę One

Odnoszę wrażenie, że Play bardzo zależy na tym, aby sprzedawać jak najwięcej urządzeń bez umowy, ponieważ operator regularnie organizuje promocje, które mają do tego zachęcić. Co tydzień odpalana jest kolejna „Nocna Wyprzedaż”, a teraz ruszył Tydzień z Motorolą, podczas którego można kupić taniej Moto Z3 Play, Moto G7 i Motorolę One.

Gdyby Play przecenił wyłącznie Moto Z3 Play, zacząłbym podejrzewać, że operator przeprowadza czystkę w swoim magazynie, ponieważ smartfon ten był w przeszłości bohaterem już dwóch „Nocnych Wyprzedaży”. Cenę tego modelu ponownie obniżono dość mocno, bo z 1499 złotych do 999 złotych, czyli aż o 500 złotych. Co więcej, w zestawie z urządzeniem klient otrzyma trzy Moto Mods: power bank Moto Power Pack, Moto Gamepad i głośnik JBL SoundBoost 2. Same moduły kosztują w sumie ponad 1000 złotych, więc to świetna okazja dla fanów idei modułowości.

Reklama
Motorola Moto Z3 Play z modułem Moto Power Pack (fot. Katarzyna Pura / Tabletowo.pl)

Dla użytkowników o nieco bardziej standardowych preferencjach przygotowano natomiast promocje na Moto G7 i Motorolę One. Pierwszy ze smartfonów kosztuje po obniżce 948 złotych, natomiast drugi – 648 złotych. W obu przypadkach są to najniższe ceny na rynku w oficjalnej polskiej dystrybucji.

Wszystkie urządzenia sprzedawane są bez umowy, ale mogą mieć wgrany brand operatora, który jest zoptymalizowany pod kątem obsługi klientów Play. Większości osób zapewne nie będzie to jednak przeszkadzać, ponieważ bez problemu można usunąć preinstalowane przez Fioletowego aplikacje (nie ma przymusu z nich korzystać).

Motorola One (fot. Katarzyna Pura / Tabletowo.pl)

Z drugiej strony może to wpłynąć na szybkość udostępniania aktualizacji oprogramowania, aczkolwiek każdy operator usprawiedliwia to przeprowadzaniem za każdym razem rygorystycznych testów, dzięki czemu nie ma obaw, że nowa wersja softu będzie sprawiała problemy.

Promocja „Tydzień z Motorolą” potrwa do 25 lipca 2019 roku. Moto Z3 Play z trzema modułami, Moto G7 i Motorolę One w obniżonych cenach można kupić w autoryzowanym sklepie internetowym Play (również na 10 rat 0%).

Źródło: Blog Play