Promocja: Tidal Premium na 90 dni za darmo dla wszystkich klientów sieci Plus

Serwisy streamingowe przeżywają swój złoty okres. Korzysta z nich coraz więcej osób, szczególnie że zachęcają do tego różnego rodzaju promocje. Od teraz Tidal Premium jest dostępny aż na 90 dni za darmo dla wszystkich klientów sieci Plus, nie tylko dla użytkowników ofert abonamentowych.

Zdecydowana większość serwisów streamingowych oferuje wersje bezpłatne i niektórym w zupełności one wystarczają, lecz faktem jest, iż wybranie pakietu premium jest opłacalną inwestycją, szczególnie jeśli ktoś lubi słuchać muzyki na okrągło. W przypadku platformy Tidal korzyściami są brak konieczności słuchania reklam pomiędzy utworami oraz możliwość pobrania muzyki na urządzenie i słuchania jej w trybie offline bez dostępu do internetu.

Tidal Premium na 90 dni za darmo dla wszystkich klientów sieci Plus

Serwis Tidal Premium do tej pory był dostępny wyłącznie w ofercie abonamentowej – comiesięczna opłata za niego doliczana jest do rachunku za usługi telekomunikacyjne. Od teraz operator umożliwia opłacanie wersji płatnej również użytkownikom taryfy MIX i na kartę (pre-paid) – w ich przypadku należność zostanie pobrana z konta (z góry). Z platformy mogą korzystać także osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

Dla nowych użytkowników Tidal Premium dostępny jest za darmo przez pierwszych 90 dni. Dla porównania, standardowo okres próbny to zaledwie 30 dni. Po tym okresie Plus zacznie naliczać comiesięczną opłatę w wysokości 19,99 złotych. Zanim to się jednak stanie, dwa dni wcześniej poinformuje o tym zamiarze za pośrednictwem wiadomości SMS, aby klient mógł zrezygnować, jeśli uzna, że nie chce dłużej korzystać z wersji premium.

Tidal Premium Plus
„Masz Plus – masz Tidal” (źródło: Polkomtel)

Klienci korzystający z oferty internetowej Plusa oraz użytkownicy smartfonów z systemem iOS mogą skorzystać z promocji wyłącznie przez dedykowaną stronę internetową. W przypadku właścicieli urządzeń z Androidem sytuacja jest znacznie prostsza – wystarczy, że pobiorą oni aplikację ze Sklepu Play i podadzą swój numer telefonu oraz założą konto na adres e-mail lub zalogują się za pomocą swojego profilu na Facebooku lub Twitterze.

Jeśli ktoś do tej pory korzystał z innego serwisu streamingowego (na przykład Spotify, Apple Music czy Deezer), może przenieść swoje playlisty do Tidala dzięki temu dedykowanemu narzędziu. Zainteresowani więcej informacji znajdą w załączonym poniżej regulaminie usługi i na specjalnej stronie internetowej.

Regulamin usługi „TIDAL dla Abonentów Plus” (PDF)

Źródło: informacja prasowa