Samsung Galaxy Tab S8 (fot. Samsung)

Promocja na tablety Samsunga. Możesz dostać nawet 800 złotych zwrotu na konto

Zakup tabletu może okazać się czasem trudniejszy niż wybór smartfona. Samsung postanowił nieco ułatwić sprawę, oferując solidny cashback po zakupie wybranego urządzenia.

Nawet 800 złotych zwrotu za zakup tabletu

Samsung upodobał sobie uruchamianie raz po raz akcji z częściowym zwrotem pieniędzy za zakup poszczególnych urządzeń. Najczęściej dotyczą one najdroższych smartfonów producenta, ale można spotkać i inne, na przykład teraz.

Jeśli ostatnio zastanawialiście się nad zakupem tabletu z rodziny Samsung Galaxy Tab, to mamy dobre wieści. Właśnie rozpoczęła się promocja, dzięki której wydając na sprzęt ciężko zarobione pieniądze, mamy szansę odzyskać część środków.

I fakt, ponownie mamy do czynienia z akcją związaną z elektroniką z wysokiej półki, ale z drugiej strony – trudno przecież liczyć na zwrot rzędu 800 złotych w przypadku budżetowych modeli.

Promocja na Samsung Galaxy Tab S8 - zwrot do 800 złotych
(fot. Samsung)

Jakie modele tabletów kwalifikują się do zwrotu i ile dostaniemy z powrotem? Dużo zależy od tego, jaki tablet wybierzemy. 800-złotowy cashback możliwy jest wyłącznie po zakupie Galaxy Tab S8 Ultra. Wszystkie zwroty prezentują się następująco:

Jak odzyskać część pieniędzy?

Samsung na stronie z promocją prowadzi klienta chcącego skorzystać z okazji niemal za rączkę. Działa to tak:

  • kupujemy tablet z serii Galaxy Tab S8 lub Tab S7 FE do 29.01.2023 roku,
  • aktywujemy urządzenie do 5.02.2023 roku uruchamiając je na terytorium Polski wraz z dostępem do Internetu,
  • logujemy się do aplikacji Samsung Members na naszym nowym tablecie,
  • wypełniamy poprawnie formularz zgłoszeniowy w terminie do 12.02.2023 roku na terytorium Polski, załączając dowód zakupu produktu.

Od tego momentu już tylko czekamy. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, w ciągu 21 dni otrzymamy zwrot w wysokości zależnej od zakupu wybranego przez nas modelu.

Dodatkowe informacje znajdziemy w Regulaminie akcji.