Włącz sobie Supernet Video DVD w T-Mobile lub Amazon Prime Video w Play. Za darmo!

Nie ma to jak dobra promocja na oglądanie filmów i seriali w weekend – a właśnie takie oferują nam sieci T-Mobile i Play. Smartfony w dłoń i aktywujemy darmowe usługi!

Reklama

Supernet Video DVD w T-Mobile

Kolejna edycja cotygodniowej akcji Happy Fridays przynosi tym razem coś innego niż darmowe gigabajty. Klienci indywidualni T-Mobile mogą zgarnąć bezpłatny transfer danych podczas oglądania treści wideo w popularnych aplikacjach streamingowych, i to przez pięć dni! Można swobodnie korzystać z apek YouTube, VoD.pl, Player, TVP Sport, TikTok, Prime Video i Netflix, a nasze pakiety danych nie zostaną uszczuplone nawet o megabajt!

Aktywacja usługi jest bezpłatna i bardzo prosta. Można to zrobić na dwa sposoby:

  • w aplikacji Mój T-Mobile
  • za pomocą bezpłatnego SMS-a o treści HF na numer 80800

Bezpłatny transfer danych wideo powinien uruchomić się w ciągu 72 godzin. Promocja jest dostępna dla klientów indywidualnych T‑Mobile – zarówno abonamentowych, jak i tych na kartę, a także korzystających z oferty MIX. Każdy klient może odebrać prezent jeden raz.

Pół roku darmowego Amazon Prime Video w Play

O tej promocji Play już wspominaliśmy przy okazji wyliczania prezentów rozdawanych przez fioletowego operatora w grudniu, ale warto ją przypomnieć, bo można ją aktywować tylko do 31 stycznia.

Jeśli jesteśmy klientami abonamentowymi, da się to zrobić samodzielnie przez aplikację Play24, w sekcji „Telewizja i Wideo”. Następnie przechodzimy do rejestracji na platformie Amazon Prime Video przez link otrzymany od Play SMS-em. Sprawę można załatwić też za pomocą bezpośredniego linku pv.play.pl, ale musimy upewnić się, że korzystamy z sieci Play na smartfonie.

Warto pamiętać, by później wyłączyć usługę, jeśli po darmowym półroczu dostępu do Amazon Prime Video, nie będziemy chcieli ponieść dodatkowych kosztów.