T-Mobile logo

Promocja: Pakiety internetu za darmo nawet dla sześciu osób w T-Mobile

Jest taka zasada: jak dają internet za darmo, to trzeba brać. Szczególnie w sytuacji, gdy może skorzystać na tym aż sześć osób. Specjalnie z okazji Walentynek i w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays T-Mobile przygotował specjalną ofertę dla swoich klientów.

Bez względu na to, czy lubicie Walentynki i będziecie je obchodzić z rozmachem u boku ukochanej osoby, czy uważacie 14 lutego za dzień jak każdy inny, zbędnie rozdmuchany przez marketing, możecie skorzystać z promocji przygotowanej przez T-Mobile. Co więcej, nie ma tu znaczenia, czy jesteście użytkownikami oferty abonamentowej, MIX, czy też pre-paid (na kartę), ponieważ oferta skierowana jest to wszystkich klientów magentowego operatora. Tym bardziej aż żal z niej nie skorzystać, więc smartfony w dłoń!

Pakiety internetu za darmo nawet dla sześciu osób w T-Mobile – jak odebrać?

Smartfon jest niezbędny nie tylko po to, aby skorzystać z darmowego internetu, ale przede wszystkim, żeby go uruchomić. W tym celu należy pobrać i zainstalować aplikację Mój T-Mobile (dostępna na Androida i iOS), a następnie się w niej zalogować swoim numerem telefonu i przejść do zakładki, gdzie aktywuje się pakiety. Jedną z pozycji będzie 3 GB za darmo (0 zł) – po jej wybraniu można przy okazji wpisać numery nawet pięciu osób i każda dostanie w prezencie aż 5 GB transferu.

źródło: T-Mobile PL

Z promocji można skorzystać od dziś, tj. 14 lutego, do 16 lutego 2020 roku, tzn. w tym okresie klienci T-Mobile mogą aktywować pakiet 3 GB dla siebie i 5 GB dla nawet pięciu innych osób (one również muszą być klientami magentowego operatora i korzystać z oferty abonamentowej, MIX lub na kartę). Obdarowanym osobom sieć włączy dodatkowy transfer w dniach od 17 lutego do 2 marca 2020 roku. T-Mobile zastrzega jednocześnie, że jeśli dany numer zostanie wskazany wielokrotnie, wówczas bonus 5 GB zostanie przyznany mu tylko jeden raz.

W przypadku abonamentów, dodatkowy internet (zarówno 3 GB, jak i 5 GB) będzie ważny do końca bieżącego okresu rozliczeniowego. Jeśli zaś chodzi o użytkowników ofert MIX i na kartę, to oni będą mieli 7 dni na wykorzystanie gratisowego pakietu.

Regulamin promocji – abonament (PDF)

Regulamin promocji – MIX i na kartę (PDF)

Źródło: T-Mobile PL