T-Mobile logo

Promocja na dobry początek dnia: 1 GB internetu w UE dla klientów T-Mobile za darmo!

Jeszcze niedawno mogliśmy jedynie pomarzyć o zagranicznych wycieczkach. Teraz znowu są one możliwe, nawet jeśli wymagają więcej zachodu i poświęcenia niż w przeszłości. Jeżeli wybieracie się na urlop do któregoś z krajów Unii Europejskiej, to prezent od T-Mobile z pewnością Wam się przyda.

Reklama

Globalna pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 i COVID-19 pokrzyżowała plany wielu osobom. Mimo że wciąż musimy się z nią mierzyć, nie rezygnujemy z wakacyjnych wyjazdów, w tym także tych zagranicznych. Jeżeli jesteście klientami T-Mobile i wybieracie się na wycieczkę do któregoś z krajów, należących do Unii Europejskiej, prezent od operatora na pewno Wam się przyda.

1 GB internetu w UE za darmo dla klientów T-Mobile

Operator bardzo często w ramach cotygodniowej akcji o nazwie Happy Fridays (i nie tylko) udostępnia swoim klientom darmowe pakiety internetu. Ostatnio nawet poinformował, że w pierwszej połowie 2020 roku odebrali oni prawie 44 mln (!) bezpłatnych gigabajtów.

Tym razem klienci również mogą otrzymać pakiet internetu, lecz nie do wykorzystania w samej Polsce, a w ramach roamingu w krajach, które należą do Unii Europejskiej. Co prawda klienci w ramach swoich ofert dostają jakiś limit (jego wielkość zależy od taryfy), ale dodatkowy gigabajt z pewnością może się przydać.

T-Mobile 1 GB internetu w roamingu w Unii Europejskiej w ramach akcji Happy Fridays
Klienci T-Mobile mogą w ramach akcji Happy Fridays otrzymać za darmo 1 GB internetu do wykorzystania w roamingu w Unii Europejskiej

Jak odebrać 1 GB internetu w roamingu w UE za darmo?

Co bardzo ważne, bezpłatny pakiet mogą odebrać jedynie klienci indywidualni, którzy posiadają abonament lub korzystają z ofert MIX bądź pre-paid (na kartę). Bonus można włączyć od dziś, tj. 21 sierpnia, do 23 sierpnia 2020 roku włącznie.

Da się go zdobyć na dwa sposoby. Pierwszym jest zlecenie aktywacji za pośrednictwem aplikacji Mój T-Mobile. Drugim zaś wysłanie SMS-a o treści HF na numer 80800.

Bonus zostanie aktywowany w ciągu 72 godzin i będzie ważny przez kolejnych 30 dni kalendarzowych. Listę krajów, w których można wykorzystać pakiet, znajdziecie na stronie Biura Prasowego T-Mobile.