fot. INEA

Mega promocja: światłowód symetryczny 1 Gbit/s w INEA bez umowy na czas określony w dobrej cenie

W ciągu ostatnich tygodni INEA mocno rozbudowała swoją ofertę internetu światłowodowego. W połowie października dodała do niej symetryczny światłowód do 10 Gbit/s, a miesiąc później udostępniła łącze symetryczne (obecnym i nowym) użytkownikom pozostałych prędkości. Teraz firma przygotowała kolejną, niezwykle atrakcyjną propozycję. Co ciekawe, bodźcem do tego była zbliżająca się premiera filmu „Ralph Demolka w internecie”.

Przygotowana przez INEA oferta jest niezwykle atrakcyjna z wielu powodów. Po pierwsze, nowi klienci mogą wykupić dostęp do internetu światłowodowego o prędkości do 1 Gbit/s. Co więcej, usługa zostanie zrealizowana na łączach symetrycznych, tzn. wspomniany transfer użytkownicy będą mogli uzyskać zarówno przy pobieraniu, jak i wysyłaniu danych. Konkurencja najczęściej znacznie ogranicza tę ostatnią, więc jest to naprawdę kusząca wizja.

Reklama

Po drugie, klient nie podpisuje umowy na czas określony, więc – jeśli zechce – będzie mógł wypowiedzieć ją w każdym momencie bez żadnych konsekwencji (oczywiście z zachowaniem okresu wypowiedzenia). I w końcu po trzecie: osoba, która skorzysta z tej promocji, może liczyć na jeszcze lepszą cenę. Według cennika i informacji na stronie internetowej internet światłowodowy z lojalką kosztuje 109,90 złotych miesięcznie, jednak przy wybraniu umowy na czas nieokreślony miesięczny koszt usługi wyniesie tylko 89,90 złotych, a więc aż o 20 złotych mniej.

Jeśli klient zechce, może również wybrać opcję z telewizją (Pakiet ULTRA) – wówczas miesięcznie zapłaci 139,90 złotych. Dodatkowo będzie mógł dokupić także opcję z pakietem PVR za kolejne 15 złotych. Użytkownik nie ponosi żadnych kosztów aktywacji usługi i wydanie sprzętu. Na miesiąc dostanie też za darmo HBO GO (później 30 złotych miesięcznie), a także Pakiet Bezpieczeństwa (2 licencje) za 1 grosz (później 9,90 złotych miesięcznie).

Powyższa promocja obowiązuje już od wczoraj, 17 grudnia 2018 roku, do odwołania. Dokładne warunki zamieszczone są w podlinkowanym poniżej regulaminie,

Regulamin promocji „Turbo dym v 1.0” (PDF)

Źródło: informacja prasowa