Promocja: iPhone’y, zeszłoroczne flagowce Samsunga i kilka innych modeli w bardzo dobrych cenach

Święta to bardzo fajny czas w roku. Bez względu na to, czy mówimy tutaj o Bożym Narodzeniu czy Wielkanocy. Można wtedy natrafić na ciekawe promocje, które dość subtelnie podpowiadają nam, że święta to przy okazji bardzo fajny czas ku temu, by wydać trochę pieniędzy na elektronikę użytkową.

Wielkanocna promocja w Euro RTV AGD potrwa jeszcze tylko dwa dni. Jeśli zatem znajdziecie interesującą Was ofertę – warto się spieszyć. Co ważne, przecenione zostały nie tylko smartfony, ale też laptopy, małe i duże AGD oraz oferta działu foto. Jakby nie patrzeć, naprawdę jest w czym wybierać i  jeśli tylko poświęcicie na research trochę czasu, to możecie natrafić na wiele ofert, które – w chwili pisania tego tekstu – stanowią często najlepszą ofertę na rynku.

Reklama
Fot: screen ze strony Euro

Wszyscy wiemy, że święta to raczej dość leniwy czas. Z tego też względu, aby zaoszczędzić Wam nieco czasu, pozwolę sobie poniżej przedstawić listę smartfonów, które zostały objęte największą obniżką. W nawiasie macie podane kwoty, które są najniższą ceną w porównywarce cenowej, jaką można znaleźć u oficjalnych dystrybutorów. Zwracam tu Waszą szczególną uwagę na to, że sieć obniżyła ceny nie tylko starszych sprzętów, ale i wielu nowości, które nadal cieszą się sporym zainteresowaniem klientów:

Oczywiście pełna lista urządzeń jest o wiele dłuższa, jednak wydaje mi się, że – w kategorii smartfonów – właśnie przytoczone wyżej urządzenia szczególnie zasługują na Waszą uwagę. Kończąc, raz jeszcze pozwolę sobie przypomnieć, że promocja organizowana przez sieć kończy się we wtorek o godzinie piątej rano lub w chwili, gdy zapasy urządzeń zostaną wyczerpane. Nie byłbym zdziwiony, gdyby wybrane produkty mogły dosłownie wyparować z listy dostępnych produktów.

To nie jest wpis sponsorowany. Obniżone ceny momentami są tak dobre, że po prostu warto Was o tym poinformować – a nuż znajdzie się ktoś, kto będzie chciał skorzystać.

źródło: Euro RTV AGD, opr. własne