Promocja: kup starter Orange w jednym z tych miejsc, a dostaniesz w prezencie 50 GB internetu | Tabletowo.pl

Promocja: kup starter Orange w jednym z tych miejsc, a dostaniesz w prezencie 50 GB internetu

Dołącz do dyskusji 0

Czym z perspektywy operatora najłatwiej zachęcić klienta do zakupu właśnie jego startera? Oczywiście jakimś super bonusem. Orange właśnie taki przygotowało – do każdego dorzuca w prezencie pakiet aż 50 GB internetu. Jest tylko jeden haczyk.

Zasady promocji są banalnie proste: aby otrzymać bonus, trzeba kupić starter Orange Yes lub Orange Free na kartę w Żabce, Freshmarket, kiosku RUCH-u lub ewentualnie – to już oferta stricte lokalna – KDSH Rypin, PSS Olsztyn, Codet albo SL Optymi. To pierwszy krok. Drugim jest rejestracja numeru, ponieważ bez tego nie będzie on działał.

Wypada też pamiętać, aby podczas kupowania startera wziąć od sprzedawcy unikalny kod, ponieważ żeby dostać pakiet 50 GB internetu, trzeba go wysłać na dedykowany numer telefonu, który także dostaniecie od kasjera. Bonus zostanie aktywowany w ciągu 24 godzin od momentu wysłania SMS-a i będzie ważny przez 14 dni. Niewykorzystany transfer przepada.

Promocja ważna jest w przypadku sklepów Żabka i Freshmarket do końca października, natomiast w kioskach RUCH-u do końca listopada.

Regulamin promocji „Bonus 50 GB za zakup i rejestrację numeru w Orange w punktach sieci Ruch”

Polecamy również:

Namów znajomego na przejście do Orange na kartę, a oboje dostaniecie sowite bonusy

Źródło: Orange, @RzecznikOrange

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona