Sony Xperia XA1 Plus vs Sony Xperia XA2 Plus / fot. Kacper Żarski (Tabletowo.pl)

Promocja w oficjalnym sklepie Sony na Allegro: Xperia XA2 Plus taniej o 200 złotych i dwa inne modele w niższych cenach

Od czasu do czasu oficjalny sklep Sony na Allegro organizuje interesujące promocje na smartfony. Można w nich dostać urządzenia w cenach, które niespotykane są w innych sklepach. Podobnie jest i teraz – można dostać Xperię XA2 Plus za 999 złotych, ale tylko dziś i jutro.

Sony Xperia XA2 Plus zwykle dostępna jest w sklepach w cenie 1199 złotych. Tym bardziej cieszy fakt, że podczas promocji można dostać ją za 999 złotych. Urządzenie kupimy w kolorze czarnym lub srebrnym.

Reklama

Rzecz jasna jest to sprzęt przeznaczony dla tych, którzy doskonale wiedzą, co biorą. 6-calowa Xperia ma swoje plusy, ale niektórych mogą irytować pewne niedociągnięcia. Na przykład 4 GB RAM i procesor Snapdragon 630 zapewniają płynną pracę systemu, ale przy 32 GB miejsca na pliki może go po jakimś czasie brakować i trzeba będzie ratować się kartą microSD.

Choć cieszy NFC i USB typu C, to warto wziąć ten smartfon w rękę, żeby zorientować się, czy jego ciężar (205 gramów) będzie nam odpowiadał. I tak dalej. Trzeba jednak przyznać, że telefon ten nigdy nie był dostępny tak tanio, i jeśli już od jakiegoś czasu obserwowaliśmy jego cenę, to to jest ten moment.

Oprócz Xperii XA2 Plus w promocji kupimy też taniej Xperię XA1 Plus w wersji niebieskiej za 699 złotych i Xperię XA1 Ultra w wersji białej i czarnej również za 699 złotych.

W wypadku tego pierwszego modelu, kosztuje on jakieś 100 złotych mniej niż w innych sklepach, zaś ten drugi jest o około 50 zł tańszy. Pamiętajcie, że promocja trwa do jutra lub do wyczerpania zapasów.

Porównanie, dotyczące tego, jak Xperia XA2 Plus wypada na tle swojej starszej wersji, znajdziecie poniżej.

Porównanie Sony Xperia XA1 Plus vs Sony Xperia XA2 Plus – nowsze nie zawsze jest lepsze

źródło: informacja prasowa
zdjęcie tytułowe pochodzi z porównania Xperia XA1 Plus vs Xperia XA2 Plus