W weekend majowy wybrane smartfony Samsunga kupicie kilka stówek taniej

Mam ogromną chrapkę na któryś z flagowców Samsunga. Być może dlatego perspektywa zakupienia takiego Note’a 10 w cenie niższej o 400 zł jest dla mnie kusząca. Być może dla Was też?

Będąc nawet średnio zorientowanym w temacie smartfonów wartych polecenia, nie da się uniknąć wzmianek o smartfonach Samsunga. Największy rozgłos zyskują (zwykle całkiem słusznie) flagowe konstrukcje, choć w ostatnich latach producent z Korei Południowej nieraz udowadniał, że jest w stanie dostarczyć naprawdę solidne sprzęty ze średniej półki, nie ustępujące funkcjami najdroższym modelom.

Reklama

Taniej Samsungi Galaxy serii S10, Note 10 i Lite

Aktualnie w sklepie Media Expert trwa promocja, dzięki której można zyskać 300 zł lub 400 zł rabatu na wybrane modele smartfonów Samsung Galaxy. Tyczy się to poniższych modeli i ich różnych wersji:

Każda z powyższych opcji jest dostępna w różnych kolorach – zwykle można w nich przebierać, a czasem zyskać darmowe zabezpieczenie ekranu.

Ceny modeli Lite obniżane są o 300 zł, a modeli flagowych o 400 zł, jeśli w koszyku z zamówieniem wpiszemy kod rabatowy P-7228. Finalnie często będziemy mieli do czynienia z najniższymi cenami za te smartfony, jakie można znaleźć w oficjalnej sklepowej dystrybucji.

Promocja potrwa do 3 maja lub do wyczerpania zapasów. Więcej o jej zasadach przeczytacie w Regulaminie.

Pechowo, wczoraj zakończyła się promocja Samsung Odkupdzięki której można by było zaoszczędzić dodatkowe 400 zł przy odkupie przez Samsunga naszego starego telefonu. Mam dziwne przeczucie, że termin zakończenia tej promocji ma jakiś związek z datą rozpoczęcia się powyższej ;)

 

źródło: Media Expert