W weekend Huawei P20 128 GB stanieje aż o 400 złotych

Jakie macie plany na weekend? Jeśli zamierzaliście sobie kupić nowy smartfon, w dodatku od Huawei, być może ta wiadomość będzie dla Was ciekawa. Otóż producent, wraz z partnerami handlowymi, przygotowali promocję Weekendowy Strzał Cenowy, w ramach której będziecie mogli kupić cztery wybrane modele z różnej półki cenowej taniej niż standardowo. Najkorzystniej wypada obniżka ceny w przypadku modelu P20 128 GB.

Też odnosicie wrażenie, że w najbliższych godzinach internet zostanie zdominowany przez premierę Red Dead Redemption 2? Gdzie się nie spojrzę, tam każdy mówi o RDR2. I choć jestem graczem raczej niedzielnym, po obejrzeniu zapowiedzi gry sama mam ochotę spojrzeć w jej kierunku. Jednocześnie wydaje mi się, że Huawei bardzo by chciał, by drugim tematem poruszanym w sieci w najbliższym czasie może być właśnie obniżka cen smartfonów Huawei – ale coś nie sądzę, by tak się miało stać. Pamiętajcie jednak najważniejszą rzecz: obniżka jest tylko weekendowa, tj. 26-28 października (od piątku do niedzieli).

Reklama

W ramach oferty promocyjnej (choć na klawiaturę rzuca się słowo: wyprzedażowej) najciekawiej wypada P20 128 GB. Urządzenie to standardowo można kupić za 2399 złotych, natomiast w najbliższych dniach jego cena zostanie obniżona o 400 złotych – do poziomu 1999 złotych. I wtedy wydaje się, że jego zakup staje się atrakcyjny; zwłaszcza dla osób, dla których duża przestrzeń na pliki ma ogromne znaczenie. Wygląda jednak na to, że nie jest ich zbyt dużo, skoro producent zdecydował się na aż tak dużą obniżkę ceny. Albo, idąc w drugą stronę, ustalił pierwotną cenę na takim poziomie, że teraz może z niej swobodnie i bezproblemowo schodzić. Jakby nie było, obniżka jest jak najbardziej atrakcyjna.

https://www.tabletowo.pl/2018/05/07/recenzja-huawei-p20-i-porownanie-do-p20-pro/

Drugim modelem, którego będzie można kupić taniej, ale już nie aż tak szałowo taniej, jest jeszcze niższy przedstawiciel serii P, czyli P20 Lite. Jego standardowa cena to 1329 złotych, natomiast w weekend będzie dostępny za 1249 złotych.

https://www.tabletowo.pl/2018/04/17/test-recenzja-huawei-p20-lite-opinia/

Czasowej obniżki ceny doczeka się również najchętniej kupowany smartfon pierwszej połowy bieżącego roku, czyli Mate 10 Lite. Ale ta promocja też nie będzie powalać na kolana – kwota za smartfon zmaleje z 1039 złotych do 999 złotych.

https://www.tabletowo.pl/2018/01/14/recenzja-test-huawei-mate-10-lite/

Ostatnim urządzeniem, jakie trafi do weekendowej promocji, jest Huawei Y5 2018, którego będziecie mogli wyhaczyć za 449 złotych (taniej o 50 złotych względem aktualnej ceny).

Obniżki w związku z Weekendowym Strzałem Cenowym będą obowiązywały zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych (co miałoby dość duże znaczenie, gdyby nie fakt, że najbliższa niedziela to niedziela handlowa ?).

źródło: info prasowe Huawei