Cena Xiaomi POCO X3 NFC wciąż spada! Teraz taniej o prawie 30%

Dziś ruszyła bardzo fajna promocja na smartfon Xiaomi POCO X3 NFC w wersji z 128 GB pamięci wewnętrznej. Jeśli zdecydujemy się na zakup przez Allegro, dostaniemy go w znacznie niższej cenie.

Reklama

POCO X3 NFC taniej, ale tylko na Allegro

Xiaomi podjęło współpracę z Allegro, czego owocem jest nowa promocja na smartfon POCO X3 NFC w wersji z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Jego cena sklepowa to 1199 złotych, ale specjalnie dla użytkowników portalu aukcyjnego, telefon dostępny jest za 849 złotych. To świetna okazja, bo jeszcze dwa-trzy tygodnie temu, podczas innej obniżki, trzeba było wydać na ten model 150 złotych więcej.

Wraz z oficjalnym sklepem Xiaomi, w akcję zaangażowały się także inne elektro markety, ale przypominam, że odwiedzając ich strony, znajdziemy na nich POCO X3 NFC w regularnej cenie. Promocja prowadzona jest wyłącznie na Allegro i tylko tam zaopatrzymy się w szarą lub niebieską wersję smartfona w znacznie niższej cenie. Do listy ofert przejdziemy tędy.

Promocja nie ma oznaczonej daty zakończenia akcji – jest ona zależna od tego, jak szybko rozejdą się promocyjne sztuki telefonów.

POCO X3 NFC – wciąż warto?

Cena startowa POCO X3 NFC, zwłaszcza w wersji 128 GB zdążyła się nieco zdezaktualizować, bo raczej nikt nie chciałby w tym momencie wydawać na ten smartfon prawie 1200 złotych. Jednak za 849 złotych to wciąż łakomy kąsek, jeśli poszukujemy szybkiego, sprawnego urządzenia z solidną baterią i dobrym ekranem o wysokiej częstotliwości odświeżania.