Jeśli chcesz kupić smartfon Xiaomi z oficjalnej dystrybucji w najlepszej cenie, to tylko w Play (bez umowy)

Jedni nie mają oporów, żeby kupić smartfon Xiaomi w Chinach, inni wolą to zrobić w Polsce, ale niekoniecznie w oficjalnej dystrybucji, ponieważ kusi ich niższa cena u importerów, którzy ściągają sprzęt tej marki na własną rękę. Najczęściej decydującym czynnikiem jest budżet i tutaj urządzenia z oficjalnej polskiej dystrybucji z błogosławieństwem Xiaomi nie wypadają najkorzystniej. I w tym właśnie miejscu wchodzi Play ze swoją promocją.

Co najważniejsze, obniżone ceny dotyczą smartfonów bez umowy, aczkolwiek nie ma gwarancji, że bez oprogramowania operatora również. W sumie przeceniono aż osiem modeli, począwszy od budżetowego Redmi 6A, przez wychwalanego pod niebiosa POCOPHONE F1, aż po high-endowe Mi 8 Pro i Mi Mix 3.

Co bardzo istotne, po obniżkach w większości przypadków ceny są niższe (lub niewiele wyższe, o kilka-kilkadziesiąt złotych) od tych, w jakich sprzedają smartfony Xiaomi popularni importerzy – a Play ma w swojej ofercie urządzenia z oficjalnej polskiej dystrybucji wraz z pełnym wsparciem producenta, w tym serwisowym.

Lista modeli objętych promocją

Play nazywa tę promocję „tygodniem Xiaomi”, więc najprawdopodobniej będzie ona obowiązywała tylko przez najbliższych siedem dni. Jeśli ktoś nosił się z zakupem smartfona tej marki, to teraz nadarza się najlepszy moment, żeby to zrobić w oficjalnej polskiej dystrybucji.

Źródło: Blog Play