Rek pod headerem
Samsung Galaxy S8 (fot. Tabletowo.pl)

Ależ promocje: Samsung Galaxy S8 i Xiaomi Mi Mix 2 w tak niskich cenach, że aż trudno uwierzyć!

Mam wrażenie, że po raz pierwszy Czarny Piątek obchodzony jest w Polsce z taką pompą. Co chwilę pojawiają się bowiem kolejne niezwykle atrakcyjne promocje, że już teraz trudno się zdecydować, z której skorzystać. A niniejsze oferty na Samsunga Galaxy S8 i Xiaomi Mi Mix 2 wcale tego nie ułatwiają.

Idźmy po kolei. Jak podają porównywarki, zeszłoroczny flagowiec Samsunga kosztuje w większości sklepów 2199 złotych. Biorąc pod uwagę fakt, że smartfon ten zaczynał swoją przygodę na polskim rynku z ceną 3499 złotych, obecną można uznać za nawet atrakcyjną. Właśnie jednak nadarza się okazja, aby kupić Samsunga Galaxy S8 duuużo taniej.

Reklama

Dokładniej za 1799 złotych, więc aż o 400 złotych mniej! Jest to naprawdę atrakcyjna oferta i pokuszę się o stwierdzenie, że to najlepszy moment na kupienie tego modelu. Smartfon w ten cenie dostępny jest w sklepach >Media Expert<, >RTV Euro AGD<, NEONET i OleOle!, mowa tu o czarnej wersji kolorystycznej. Jeśli ktoś natomiast wolałby inną, to w Media Expert i Media Markt za te pieniądze dostępne są także warianty >Artic Silver< i >Orchid Grey<.

https://www.tabletowo.pl/2018/04/21/recenzja-opinia-samsung-galaxy-s8-po-roku-uzytkowania/

Jeżeli natomiast bardziej zainteresował Was Xiaomi Mi Mix 2, to śpieszę Was poinformować, że możecie go kupić za jedyne 1299 złotych w sklepie >RTV Euro AGD<. Dokładniej chodzi tu o wersję z 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej (smartfon nie obsługuje kart microSD).

Sklep zdecydował się obniżyć cenę tego modelu o 380 złotych i aktualnie jest to zdecydowanie najlepsza oferta na Xiaomi Mi Mix 2 64 GB, jeśli brać pod uwagę egzemplarze z oficjalnej polskiej dystrybucji. Promocja obowiązywać będzie do 29 listopada 2018 roku lub do wyczerpania zapasów.

https://www.tabletowo.pl/2018/02/13/test-recenzja-xiaomi-mi-mix-2-opinia/

Na koniec zapytam: co wybieracie, Samsunga Galaxy S8 czy Xiaomi Mi Mix 2? A może jeszcze coś innego sobie upatrzyliście? Przy okazji zachęcam Was do zajrzenia do >naszego czarnopiątkowego live bloga<, na którym zbieramy najciekawsze promocje i cały czas dodajemy nowe!

A, no i od piątku, 23 listopada, do poniedziałku, 26 listopada, dużo taniej będzie można też kupić Galaxy S9+ i Galaxy Note 9 – więcej informacji na temat tej oferty znajdziecie w podlinkowanym poniżej artykule:

https://www.tabletowo.pl/2018/11/22/smartfon-samsung-galaxy-s9-galaxy-note-9-512-gb-promocja-niska-cena-czarny-piatek-black-friday-2018/