Huawei Mate 10 Pro

Z oficjalnej dystrybucji taniej nie kupicie – Huawei Mate 10 Pro za 1999 złotych

Kiedy rok temu szukałem nowego smartfona, patrzyłem łakomym wzrokiem na Huawei Mate 10 Pro, lecz przed zakupem powstrzymała mnie (wówczas) zaporowa cena, wynosząca 3499 złotych. Czas na szczęście zrobił swoje, a do tego właśnie pojawiła się promocja, dzięki której możecie kupić ten model za jedyne 1999 złotych.

Wybór smartfonów do 2000 złotych jest przeogromny. Mocno się on jednak zawęża, jeśli wśród istotnych kryteriów znajduje się moduł NFC – wówczas już tak wybrzydzać nie można. A jeżeli dodatkowo oczekuje się czegoś z najwyższej półki, wtedy na placu boju pozostaje już tylko kilka modeli. Wśród nich najbardziej błyszczy wspomniany Huawei Mate 10 Pro.

Według porównywarek cenowych, najtaniej ten model kupi się za 2199 złotych, jeśli brać pod uwagę wyłącznie oferty renomowanych sklepów. W większości kosztuje on jednak co najmniej 2499 złotych. Na szczęście dla zainteresowanych Huawei Mate 10 Pro nadarza się właśnie okazja, aby kupić go za dokładnie 1999 złotych.

Media Markt rozpoczął bowiem akcję promocyjną o nazwie „Red Friday”, w ramach której przeceniono wiele różnych urządzeń. My tutaj jednak skupiamy się akurat na Huawei Mate 10 Pro – po obniżce za smartfon ten zapłacicie wspomniane 1999 złotych. Co bardzo istotne, w cenie tej dostępne są wszystkie wersje kolorystyczne, tzn. niebieska, szara i złota.

Przyznam szczerze, że gdybym dziś stał przed takim samym dylematem, jak rok temu, bez wahania kupiłbym (niebieskiego!) Huawei Mate 10 Pro. Zainteresowani ofertą mają czas na podjęcie decyzji do 4 listopada 2018 roku, o ile wcześniej zapasy w promocyjnej puli się nie wyczerpią.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2017/11/13/recenzja-test-huawei-mate-10-pro/

Źródło: gsmManiaK