nju mobile logo

Promocja: przenieś numer do nju mobile z rachunkiem i zgarnij słuchawki Bluetooth, powerbank lub głośnik

Pod koniec 2017 roku nju mobile obsługiwało blisko 800 tysięcy klientów, z czego aż pół miliona korzystało z oferty z rachunkiem. Klientów jednak nigdy za wiele i sieć postanowiła zawalczyć o nowych. Za przeniesienie numeru można teraz dostać słuchawki Bluetooth, powerbank lub głośnik. Jest tylko jeden haczyk, a właściwie to nawet dwa.

Po pierwsze, oferta kierowana jest dla klientów obcych sieci. Co więcej, nie mogą z niej skorzystać także osoby, które aktualnie mają swój numer w Orange. Oczywiście dla chcącego nic trudnego i można bardzo łatwo to obejść. Jeżeli i tak ktoś planował przenieść się do nju mobile, to warto trochę się pofatygować, gdyż do zgarnięcia są fajne gadżety.

A dokładniej mówiąc, słuchawki Bluetooth marki SNAKE, powerbank o pojemności 4000 mAh i głośnik Bluetooth Eggi XG21016. Oczywiście jedna osoba nie może zgarnąć wszystkich trzech, musi zdecydować się na jeden. Aby zlecić przeniesienie numeru, należy udać się na podlinkowaną na końcu tego artykułu stronę i postępować według wskazówek oraz wybrać prezent.

Prezenty za przeniesienie numeru do nju z rachunkiem (fot. Orange)

Nie zostanie on jednak wysłany od razu – klient otrzyma gadżet dopiero wtedy, kiedy minie pierwszy, pełny okres rozliczeniowy. Należy więc będzie uzbroić się w cierpliwość. Z drugiej strony to zrozumiałe, ponieważ stanowi jakieś zabezpieczenie przed wyłudzaczami. Warto też dodać, że w trakcie zlecania przeniesienia numeru koniecznie trzeba wybrać nju z rachunkiem i plan taryfowy nju podstawowy, a następnie korzystać z niego przez co najmniej jeden, pełny okres rozliczeniowy. Jeśli klient wcześniej go zmieni na inny, nagroda przepada.

Przy okazji warto przypomnieć, że w nju podstawowym klient nie zapłaci w danym miesiącu więcej niż 29 złotych za rozmowy, nie więcej niż 9 złotych za SMS-y i MMS-y i nie więcej niż 19 złotych za internet (do dyspozycji są 3 GB w kraju wymienne na 1,23 GB w UE). Minimalna kwota rachunku wynosi 9 złotych, ale z usługą „im dłużej, tym lepiej” po trzech miesiącach przestaje ona obowiązywać.

Regulamin promocji „Przenieś numer od innego operatora i zgarnij gadżet od nju mobile”