fot. Pexels, OTVARTA

Promocja w sieci OTVARTA: teraz 10 GB internetu więcej w abonamencie za 13,99 zł

Wielkość pakietu internetowego to nierzadko główne kryterium podczas wybierania oferty telefonii komórkowej. Sieć OTVARTA przygotowała mocny argument, aby zdecydować się właśnie na jej propozycję, ponieważ dorzuca aż dziesięć dodatkowych gigabajtów w jednym z abonamentów.

Sieć OTVARTA ma bardzo szeroką ofertę – w jej portfolio znajduje się abonament telefoniczny i internet mobilny (z dynamicznym lub stałym IP – publicznym bądź prywatnym). Do tego klienci mogą wybrać zarówno umowę na czas nieokreślony, jak i na dwa lata. Jest więc w czym wybierać.

Reklama

Operator zdecydował się wprowadzić promocję, dzięki której w jednym z abonamentów klienci otrzymają aż dziesięć gigabajtów internetu więcej w prezencie na cały okres trwania umowy. Oferta dotyczy taryfy O! NAJLEPSZA!, która kosztuje 13,99 złotych miesięcznie i obejmuje nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe oraz stacjonarne, a także bezpłatny pakiet wakacyjny (500 minut rozmów w UE, Norwegii, Islandii i Lichtensteinie na 14 dni – można go włączyć maksymalnie dwa razy w jednym roku kalendarzowym).

Standardowo w taryfie O! NAJLEPSZA! sieć OTVARTA daje 6 GB internetu. Jest to jednak oferta dla nowych numerów – jeśli klient zdecyduje się przenieść numer od innego operatora, wówczas otrzyma aż 21 GB transferu miesięcznie przez cały okres trwania umowy (jest ona podpisywana na czas nieokreślony). Do tej pory było to 11 GB, więc paczka zwiększyła się aż o 10 GB.

Po dołączeniu do sieci OTVARTA trzeba zapłacić jednorazową opłatę aktywacyjną w kwocie 24 złotych. W taryfie O! NAJLEPSZA! SMS-y są dodatkowo płatne – 19 groszy za sztukę. Cena za ww. abonament obejmuje rabat za fakturę elektroniczną. Operator świadczy swoje usługi na infrastrukturze Plusa wyłącznie na terenie Polski (chyba że klient wykupi pakiet wakacyjny; z internetu poza granicami kraju jednak nie skorzysta).

Źródło: OTVARTA dzięki Telepolis