Samsung Galaxy S10+

Allegro rozwaliło system. Samsungi z linii Galaxy S10 taniej nawet o 27%!

Są promocje i PROMOCJE. Z czystym sumieniem mogę napisać tu, że trwająca właśnie na Allegro sprzedaż tegorocznych Galaktyk z oficjalnego sklepu Allegro to PROMOCJA, którą na dodatek należałoby podkreślić i przyozdobić wykrzyknikami. Warto kliknąć, naprawdę.

Najpopularniejszy serwis aukcyjny w Polsce objął promocją wszystkie tegoroczne flagowce od Samsunga. Za 2399 złotych można kupić Samsunga Galaxy S10e. Cena w innych zaufanych sklepach wciąż przekracza trzy tysiące złotych, więc oszczędność jest po prostu gigantyczna. Co ważne, promocja łączy się też z trwającą właśnie akcją „Samsung Odkup„, w ramach której możecie zyskać nawet 350 złotych. Przecenione urządzenie jest dostępne tylko w kolorze białym.

Recenzja Samsunga Galaxy S10e. Takiego malca brakowało na rynku!

Za 3699 złotych możecie kupić Samsunga Galaxy S10. Urządzenie dostępne jest w kolorze zielonym lub białym. Względem zaufanych sklepów jest to kwota niższa o około trzysta złotych. Tak samo, jak w przypadku Galaxy S10e, mamy tutaj możliwość zwrotu gotówki w ramach „Samsung Odkup”. Dziesiąta galaktyka była dokładnie omawiana przez naszą Kasię, więc jeśli jesteście ciekawi jej zdania o tym urządzeniu, to nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić Was do kliknięcia w ten link.

Fot: własne

No i wreszcie, dominator. Precyzując, najmocniejszy z rodziny zawodnik, jakim bezapelacyjnie jest Samsung Galaxy S10+. W promocji Allegro telefon kosztuje 4199 złotych w wersji z 8 GB RAM i 512 GB na dane. Urządzenie można kupić w białej i czarnej wersji kolorystycznej. Jeśli marzy się Wam nieco bardziej wypasiona wersja S10+, z 12 GB RAM i 1 TB na pliki, to serwis obniżył właśnie cenę z 6999 złotych na 5999 złotych. Samsung Galaxy S10+ w najbogatszej wersji jest dostępny tylko w kolorze czarnym.

Samsung Galaxy S10+ to flagowiec z krwi i kości, w którym… wciąż kilka rzeczy można ulepszyć (recenzja)

W żadnej ze swoich aukcji Allegro nie podaje, czy urządzenia pochodzą z naszej rodzimej dystrybucji czy też są to „europejczycy”. Podejrzewam, że skoro jest to oficjalny sklep Allegro, to mówimy o dystrybucji XEO, jednak nie udało mi się zweryfikować tego stanu rzeczy. Jeśli tylko przyjdzie odpowiedź od Allegro, zaktualizuję wpis, abyście wiedzieli, jak to wszystko wygląda.

Jeśli właśnie wahaliście się nad zmianą telefonu, a rodzina Galaxy S10 była w orbicie Waszych zainteresowań, to nie sądzę, aby w bliskiej przyszłości trafiła się na te urządzenia lepsza promocja.

źródło: Allegro, opr. własne