Samsung Galaxy S10e

Smartfony Samsunga z serii Galaxy S10 w podwójnej promocji

Od 27 maja klienci dokonujący zakupu telefonów z serii Samsung Galaxy S10 (S10, S10+, S10e) mogą skorzystać z dwóch bonifikat: 350 zł dodatkowo przy odkupie ich poprzedniego telefonu oraz bezpłatnego ubezpieczenia wyświetlacza na okres trzech miesięcy.

Kupując telefon z serii Samsung Galaxy S10 w sklepach Samsung Brand Store oraz u wybranych partnerów handlowych klienci mogą liczyć na skorzystanie z dwóch atrakcyjnych promocji. Pierwszą z nich jest zwiększenie wartości odkupowanego telefonu o 350 zł w stosunku do ceny standardowej, drugą zaś bezpłatne ubezpieczenie wyświetlacza na okres 3 miesięcy. Promocje Odkup Wiosna i Samsung Care+ Ubezpieczenie łączą się, co czyni ofertę bardziej atrakcyjną.

Reklama

Promocja Odkup Wiosna

Celem skorzystania z promocji należy aktywować zakupiony w okresie promocyjnym smartfon nie później niż do dnia 31 lipca 2019 roku, a następnie zalogować się w aplikacji Samsung Members, gdzie zostanie udostępniony voucher na dodatkowe 350 złotych przy odkupie starego telefonu, niezależnie od jego wartości. Voucher należy pobrać w ciągu 14 dni od aktywacji telefonu. Pobrany voucher ma ważność 7 dni jednak nie dłużej niż do 31 sierpnia 2019 roku godz. 23:59. Po pierwszym przeczytaniu procedura wydaje się dość zawiła, dlatego dla ułatwienia postaram się ją rozpisać na poszczególne etapy:

  1. Zakup telefonu (27.05-28.07);
  2. Aktywacja telefonu – do 31.07;
  3. Pobranie vouchera – 14 dni od dnia aktywacji;
  4. Zrealizowanie vouchera – 7 dni od dnia pobrania, nie dłużej niż do 31.08.

Promocja Samsung Care+ Ubezpieczenie

Aby skorzystać z darmowego okresu 3 miesięcy ubezpieczenia wyświetlacza należy dokonać zakupu telefonu w okresie objętym promocją, aktywować urządzenie do 31 lipca 2019 roku oraz wypełnić formularz w aplikacji Samsung Members w ciągu 29 dni od daty aktywacji urządzenia. Krótko:

  1. Zakup telefonu (27.05-28.07);
  2. Aktywacja telefonu – do 31.07;
  3. Wypełnienie formularza – 29 dni od daty aktywacji.

Istnieje możliwość odpłatnego przedłużenia ubezpieczenia na kolejne 9 miesięcy.

Szczególnie atrakcyjna jest zatem oferta odkupu starego smartfona. Przyda się zwłaszcza, gdy w naszej szufladzie zalega jakieś stare urządzenie, za które będziemy mogli zgarnąć dodatkową gotówkę, której nie moglibyśmy uzyskać, sprzedając je na wolnym rynku.

Promocją objęte są telefony zakupione w sklepach Samsung Brand Store oraz u wybranych partnerów handlowych w dniach od 27 maja do 28 lipca. Regulaminy promocji dostępne są na stronie producenta.

Samsung Galaxy S10+ to flagowiec z krwi i kości, w którym… wciąż kilka rzeczy można ulepszyć (recenzja)

Źródło: Samsung