Samsung wchodzi w „tryb promo” i oferuje wybrane modele smartfonów i tabletów w niższych cenach

Oczywiste jest, że poszczególne sklepy będą teraz oferować obniżki cen i prowadzić promocje, by jeszcze w tym roku lub na początku przyszłego, sprzedać jeszcze trochę elektroniki. Dla tych, którzy nie decydowali się na zakup smartfona lub tabletu przed Świętami, mogą trafić na korzystną okazję. Samsung stara się zachęcić do zakupu własnych urządzeń, przechodząc w „tryb promo”.

Tryb promo to specjalna oferta na smartfony Samsung, przygotowana z okazji nowego roku. Do 20 stycznia 2019, konsumenci będą mogli kupić wybrane urządzenia mobilne w niższych cenach. Promocja już się rozpoczęła, dlatego u niektórych partnerów Samsunga, już możemy zauważyć zmiany cen.

Reklama

Lista urządzeń objętych promocją obejmuje smartfony oraz tablety. Niższe ceny zyskały:

Oferta obowiązuje u wszystkich autoryzowanych partnerów handlowych firmy Samsung, Brand Storach oraz w internetowym sklepie sklepsamsung.pl.

Z tego powodu modele takie jak Galaxy A9 (1990 zł zamiast 2490 zł), Galaxy J3 (499 zł zamiast 549 zł) czy Galaxy S8+ (2198 zł) dostaniecie taniej także w MediaExpert. W gruncie rzeczy tam Galaxy S8+ jest nawet 100 zł tańszy niż w sklepie Samsunga (2299 zł). Tam też można zaopatrzyć się w tablet Galaxy Tab S2 za 1299 zł.

źródło: informacja prasowa