(fot. Samsung)

Smart Pack od Samsunga – darmowy miesiąc z dobrym kinem na Smart TV

Brak planów na długie jesienne wieczory? Jeśli tak, to mamy dobrą wiadomość dla właścicieli telewizorów Samsunga. Mogą oni skorzystać z bezpłatnego dostępu do biblioteki filmów i seriali.

Samsung uruchamia promocję Smart Pack

Polski oddział Samsunga ogłosił wprowadzenie promocji, która została stworzona z myślą o fanach dobrego kina i seriali. W jej ramach użytkownicy mogą zyskać dostęp do FilmBox Live lub możliwość wypożyczenia filmów z serwisu CHILI.

Reklama

Program nie jest skierowany dla wszystkich osób posiadających telewizor Samsunga, ale lista urządzeń i tak jest całkiem spora. Specjalną ofertą Smart Pack objęte są telewizory Smart TV z 2017, 2018 i 2019 roku, w tym modele z serii QLED 4K i 8K, na których dostępna jest aplikacja Samsung Smart Pack.

(fot. Samsung)

Jeśli nie jesteście pewni, czy Wasz model telewizora został włączony do akcji, to można to sprawdzić w prosty sposób. Wystarczy bowiem uruchomić aplikację Samsung Smart Pack. Powinien pojawić się komunikat z widocznym przyciskiem „Sprawdź”, którego wybranie potwierdza akceptację regulaminu. Na koniec pozostaje pobranie vouchera do wybranej promocji i aktywowanie go w ciągu 14 dni na stronie dostawcy oferty.

Należy również pamiętać, że w ramach programu Smart Pack otrzymujemy w prezencie pierwszy miesiąc dostępu do FilmBox Live. Za kolejne miesiące trzeba będzie zapłacić 14,99 złotych. Z kolei wybierając dostęp do katalogu CHILI dostaniemy 30 złotych do wykorzystania na filmy i seriale wybrane specjalnie dla użytkowników Samsung Smart TV. Oferta ważna jest od 25 listopada 2019 roku do 31 marca 2020 roku lub do wyczerpania puli voucherów (3000 sztuk).

Bogata biblioteka dobrych filmów

Osoby, które zdecydują się na pakiet FilmBox Live, nie powinny nudzić się podczas jesiennych wieczorów. Oferta składa się z ponad 3 tys. materiałów VOD, w tym popularnych i kultowych produkcji. Na liście znajdziemy m.in. filmy Quentina Tarantino – „Pulp Fiction” czy „Kill Bill” ze świetną Umą Thurman. Nie zabrakło także propozycji dla młodszych widzów – „Wojownicze Żółwie Ninja” czy „SpongeBob: Na suchym lądzie”.

Z kolei katalog CHILI składa się m.in. z tegorocznego filmu „Men in Black: International” czy poruszającej historii „O psie, który wrócił do domu”. Każdy powinien więc znaleźć produkcje, które trafią w jego gust.

Osoby zainteresowane promocją powinny zajrzeć na oficjalną stronę Samsunga. Pełny regulamin dostępny jest pod tym linkiem.

źródło: materiały prasowe