Fajna promocja dla aktywnych: Gear Fit 2 w zestawie z Level Active - Tabletowo.pl

Fajna promocja dla aktywnych: Gear Fit 2 w zestawie z Level Active

Dołącz do dyskusji 0

Bycie „fit” w ostatnich latach stało się niesamowicie popularne. Trend ten próbują wykorzystać również producenci, w ofertach których pojawia się coraz więcej urządzeń elektronicznych przeznaczonych dla osób aktywnych. Przykładem są opaski inteligentne, mające w pewien sposób motywować nas do aktywności oraz słuchawki, które je mają uprzyjemniać przy pomocy ulubionych utworów. To co powiecie na zestaw dla aktywnych od Samsunga – Gear Fit 2 z Level Active za 899 złotych?

Z aktywnością fizyczną, przyznaję, w ostatnim czasie mam niewiele wspólnego. Nie chodzi o brak motywacji czy chęci, a po prostu zwykły brak czasu – wiecie, grudzień, zamknięcie czwartego kwartału, nadchodzące święta, to jednak nie jest najlepszy okres na dbanie o siebie. Ale zamierzam do tego wrócić od nowego roku, a wszelkie opaski inteligentne rzekomo mają okazać się przydatne. Prawda jest jednak taka, że jeśli nie będzie mi (i Wam) się chciało ruszyć tyłka sprzed komputera, to nawet najlepszy sprzęt nie pomoże. Pamiętajcie o tym ;).

Wracając jednak do głównego wątku, trafiłam na promocję, w ramach której możecie kupić opaskę Gear Fit 2 ze słuchawkami Level Active za 899 złotych. To ok. 130-150 złotych mniej niż standardowo (porównywarki cenowe wskazują, że smartband kosztuje ok. 730-750 zł, słuchawki – ok. 300 zł). Jeśli zatem macie w swoim otoczeniu osoby zainteresowane takim zestawem, przekażcie informację o promocji – a nuż okaże się przydatna!

Najważniejszy w przypadku tego zestawu jest fakt, że oba urządzenia mogą ze sobą współpracować – słuchawki bezprzewodowe można podłączyć do opaski przez Bluetooth i odtwarzać na nich utwory z pamięci Gear Fit 2. Dzięki temu na wybieganie czy spacer nie musimy brać ze sobą telefonu – chwila odcięcia się od świata jeszcze nikomu nie zaszkodziła, prawda?

Tabletowo.pl Fajna promocja dla aktywnych: Gear Fit 2 w zestawie z Level Active Akcesoria Promocje Samsung Tizen Wearable

Co sądzę na temat Gear Fit 2, mogliście przeczytać w recenzji tego produktu, do której odsyłam. Tymczasem zostawiam Was z jej podsumowaniem:

Na każdym kroku powtarzam, że Gear Fit 2 nie jest zegarkiem sportowym, a jedynie opaską inteligentną o rozszerzonych możliwością względem większości konkurencyjnych produktów dostępnych na rynku. Mało który tego typu produkt oferuje ekran wyświetlający powiadomienia, pulsometr, GPS i Bluetooth. Samsung Gear Fit 2 wydaje się kompletnym urządzeniem, a przy wykorzystaniu aplikacji S Health, staje się naprawdę ciekawą propozycją dla osób, które chcą dbać o swoją aktywność fizyczną w podstawowym zakresie, czyli nie wymagają dostępu do personalizowanych treningów interwałowych czy powiadomień, gdy przekroczy się dany zakres pulsu.

W moich oczach Gear Fit 2 byłby idealny, gdyby… oferował czujnik światła, a co za tym idzie – automatyczną regulację jasności ekranu, bo właśnie tego najbardziej mi tu brakuje. Mała rzecz, a mocno podniosłaby komfort korzystania z opaski.

źródło: Sferis

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem Sferis

Polecamy również

Recenzja Samsung Gear Fit 2

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona