Promocja: Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 za 1075 złotych na iBood

W niedzielę w ofercie iBood można było znaleźć odnowionego iPada pierwszej generacji za 500 złotych. Potraktowałam to raczej jako ciekawostkę i ostatecznie nie zdążyłam nawet opisać na łamach Tabletowo.pl. Dziś okazuje się, że mam okazję o tym wspomnieć – dzięki kolejnej ofercie tabletu, jaka pojawiła się w tym serwisie z jednodniowymi promocjami. Tym razem mamy do czynienia z Samsungiem Galaxy Tab Pro 8.4 w cenie 1074,95 złotych (+29,95 złotych przesyłka). I choć zazwyczaj ceny z iBood powalają na kolana swoją niskością, tak teraz… promocja ta jest po prostu średnia.

Reklama

Warto choćby przywołać ostatnie akcje promocyjne Samsunga, w ramach których Galaxy Tab Pro 8.4 jest dostępny w cenie 1249 złotych (a że jedna kończy się, a druga zaczyna, cena ta utrzymuje się praktycznie przez cały czas). To w dalszym ciągu ok. 150 złotych więcej (w zależności czy płacimy za przesyłkę, czy mamy ją gratis na iBood), ale nie wiem czy jest to w stanie przyciągnąć dużą rzeszę potencjalnych klientów zwłaszcza, że tu na samą wysyłkę tabletu trzeba poczekać ponad tydzień.

Oczywiście mowa jest o Samsungu Galaxy Tab Pro 8.4 w wersji WiFi (w ofercie nie ma słowa o LTE), najprawdopodobniej z 16GB pamięci (o tym szczególe w opisie też zapomnieli wspomnieć).

Zainteresowanych tabletem odsyłam do jego recenzji. Natomiast samą ofertę znajdziecie na iBood (link) tylko do końca dnia.