Ważne

Kolejna promocja Samsunga, a w niej tablety w obniżonych cenach – podobnie, jak poprzednio

Od weekendu w sklepach elektronicznych trwa kolejna promocja Samsunga. Tym razem pod hasłem: “Nie daj się wyprzedzić. Lipcowy maraton obniżek”. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jest to kolejna tego typu akcja koreańskiego koncernu w ciągu ostatnich miesięcy. Trudno nie odnieść wrażenia, że jedna się kończy, druga zaczyna…

W najnowszej odsłonie promocji znajdziemy część tych samych produktów, co ostatnio, w praktycznie tych samych cenach. Spójrzcie sami:
Galaxy Tab 3 7.0 WiFi: 499 złotych
Galaxy Tab 3 7.0 3G: 769 złotych (ostatnio było 799 złotych)
Galaxy Tab Pro 8.4 WiFi: 1249 złotych
Galaxy Tab Pro 8.4 LTE: 1579 złotych (ostatnio 1599 złotych)
Galaxy Tab Pro 10.1 WiFi: 1499 złotych
Galaxy Tab Pro 10.1 LTE: 1899 złotych

Tym razem promocją objęte zostały również dwa inne modele w dwóch wariantach:
Galaxy Tab 3 8.0 WiFi: 729 złotych
Galaxy Tab 3 8.0 3G: 999 złotych
Galaxy Tab 4 10.1 WiFi: 1099 złotych
Galaxy Tab 4 10.1 LTE: 1349 złotych

Akcja trwa do 15 lipca w takich sklepach, jak Komputronik, Sferis, X-KOM czy EURO.  Warto jednak zauważyć, że w każdym z nich zestaw oferowanych produktów jest inny. Co ciekawe, tablety również dostępne są w różnych cenach (najniższe podane są powyżej i pochodzą z X-KOM – różnica w cenie pomiędzy sklepami to ok. 60-90 złotych w przypadku kilku modeli, niektóre ceny są identyczne).

Komentarze

 • Ziemi

  to chyba jest do poprawy – Galaxy Tab Pro 10.1 LTE: 1899 złotych (ostatnio 1899 złotych)

  • Tak, tak, rozpędziłam się – był w tej samej cenie, co teraz. Dzięki!

 • łukasz

  Promocja jak promocja. Ja mniej więcej 2 miesięce temu kupiłem tablet Samsung Galaxy tab 3 7.0 3G za 499 zł. Nówka sztuka w strefie marek allegro. Ktoś z Samsunga pomylił się wystawiając aukcję. W przeciągu godziny ok 100 osób kupiło tablet w promocyjnej cenie;-) to się nazywa prawdziwa promocja:-D

 • janko

  Widać, że modele w pełni funkcjonalne, czyli z 3G/LTE, dzielnie “trzymają cenę”, czyli nie poddają się żadnym “promocjom”. “Promocje”, czyli inaczej wyprzedaże, zazwyczaj dotyczą produktów słabszych, nie schodzących z półek, przestarzałych, zubożonych.

  • Przecież taki Tab Pro 8.4 LTE kosztował 1900 zł bez promocji.

   • janko

    Co innego widzę napisane wyżej: 1579 złotych (ostatnio 1599 złotych)
    Czyli “w promocji” staniał o 20zł :)

    Może kiedyś kosztował 1900zł.

 • fsd

  Tabletowo błagam was 499 to normalna cena za taba 3 7 to żadna promocja ta cena jest od pol roku w sklepach…. nie wiem czy wam za to zapłacono czy cos ale Samsung jak chce już zrobić promocje to niech obniży taba 3 7 lite na 350 zl i taba 3 7 na 399 zl bo to co robią to jest smieszne i nigdy nic nie kupie już od nich a telewizory Samsunga niedługo będą zamieniane na LG i niech mnie Samsung w dupsko pocałuje za te oszustwa i klamstwa

 • Roberto

  Kolejna ta sama promocja. W sumie to te ceny można już potraktować jako aktualny cennik a nie promocję, gdyż obowiązują już kolejny tydzień. Wg. mnie ceny powinny być jeszcze niższe po tym jak zostanie uruchomiona sprzedaż TAB S, ale jak widać od jakiegoś czasu utrzymują się na takim samym poziomie przy okazji “udając” kolejna tą sama promocję :) Jest promocja, jest artykuł, jest kolejną reklama ;)

 • 2marekm

  Denerwuje mnie okrutnie ten SAMSUNG. Największy producent pamięci a wstawia do swoich tabletów tylko 16 GB pamięci. Ja kupując dwa lata temu Asusa Transformera TF201 miałem już 64 GB. Nie kupujcie z taką lilipucią pamięcią, może wreszcie zaczną stosować większą.

  • Rufusciante

   Przecież jest slot na karty micro SD.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona