fot. Samsung

Promocja: kup Samsunga Galaxy S8 lub Galaxy S8+ i odbierz 500 złotych zwrotu w gotówce

Jeszcze do wczoraj w fajnej promocji można było kupić tegoroczne flagowce Samsunga, Galaxy S9 i Galaxy S9+. Od dziś rusza jednak nowa, mająca na celu skusić klientów do zakupu zeszłorocznych high-endów Koreańczyków, Galaxy S8 i Galaxy S8+. Po ich zakupie producent bowiem zwróci klientom aż 500 złotych i to w gotówce!

Promocją objęte są Galaxy S8 i Galaxy S8+, zakupione w okresie od 1 października do 18 listopada 2018 roku u wymienionych w (podlinkowanym poniżej) regulaminie partnerów. Na liście znajdują się operatorzy (Orange, Play, Plus, T-Mobile) i popularne sklepy z elektroniką, m.in. Media Expert, chociaż nie tylko – widnieje na niej bowiem nawet Auchan.

Po zakupie Galaxy S8/Galaxy S8+ należy go aktywować, tzn. uruchomić z włożoną kartą SIM na co najmniej 5 minut i zaakceptować postanowienia umowy licencyjnej użytkownika końcowego (EULA) – jest na to czas najpóźniej do 21 listopada 2018 roku. Następnie trzeba zarejestrować i/lub zalogować się w aplikacji Samsung Members za pomocą Konta Samsung.

Po 14 dniach kalendarzowych we wspomnianej aplikacji pojawi się baner, który należy dotknąć, aby pobrać kod, uprawniający do odbioru zwrotu 500 złotych w gotówce. Trzeba jednak pamiętać, żeby to zrobić nie później niż do 9 grudnia 2018 roku, ponieważ w przeciwnym razie okazja do odzyskania tej kwoty bezpowrotnie przepadnie.

Kody pobrane od poniedziałku do niedzieli zostaną aktywowane w środę w kolejnym tygodniu. Z otrzymanym na podany w Koncie Samsung adres mejlowy PIN-em należy udać się do bankomatu sieci Euronet i postępować według wskazówek, wyświetlonych na ekranie maszyny. Trzeba jednak pamiętać, że kod PIN jest ważny tylko przez siedem dni – jeśli w tym czasie klient nie odbierze zwrotu, traci on ważność, a użytkownik okazję do otrzymania zwrotu 500 złotych w gotówce.

fot. Samsung

Wszystkie pozostałe informacje na temat promocji znajdziecie w podlinkowanym poniżej regulaminie promocji.

Regulamin Promocji ”Cashback Samsung Galaxy S8/S8+. Edycja 2.0” (PDF)